„Darom-2019“

Balandžio 30 d., kaip ir kasmet, mūsų mokykloje vyko švaros akcija „Darom 2019“. Joje dalyvavo ne tik mūsų mokiniai ir mokytojai, bet ir visa mokyklos bendruomenė. Šiemet akcijos pradžia buvo neeilinė - prieš pradėdami darbus visi kartu mokyklos kieme pasodinome mokyklos 100-mečio ąžuoliuką. O Gamtamokslinės tiriamosios veiklos neformaliojo ugdymo grupės nariai su savo mokytoja Kristina Vaidotiene pasodino savo būrelio šermukšnį. Mokiniai pasižadėjo medelius auginti, prižiūrėti ir globoti.

Akcijos metu tvarkėme Babrungo upės pakrantę už mūsų mokyklos teritorijos. Turime pasidžiaugti, kad šiukšlių šiemet pririnkome truputį mažiau negu pernai. Tikimės, kad mūsų žmonės tampa vis sąmoningesni ir netolimoje ateityje sulauksim tos dienos, kai niekas nebeterš mūsų aplinkos.