„Šviesoforo“ konkursas

Gegužės 9 d. mūsų mokyklos 1- 4 klasių komanda ( Aistė Kačinskytė - 1 klasė, Juozas Jucys - 2 klasė, Salvija Rupeikaitė - 3 klasė, Ridmantas Valutis - 4 klasė) dalyvavo rajoniniame „Šviesoforo“ konkurse Senamiesčio pagrindinėje mokykloje. Mokiniai, padedami mokytojų,  renginiui ruošėsi iš anksto: mokėsi eismo ženklus, viktorinos klausimus, atliko užduotis maketuose, žiūrėjo ir aptarė  video medžiagą, mokėsi praktiškai teisingai pereiti sankryžas, užsidėti atšvaitus ir t.t. Mūsų mokyklos komanda, atlikusi visas užduotis, užėmė 2-ąją vietą ir įgijo teisę dalyvauti regioniniame konkurso etape.

Gegužės 11 d. pradinukų komanda išvyko į Jurbarką, kur vyko regioninis konkurso etapas. Atvyko 15 komandų iš įvairių  miestų. Didžiausią įspūdį mokiniams paliko praktinė užduotis – perėjimas per reguliuojamą sankryžą ir pėsčiųjų perėją mieste, kai kartu dalyvavo policijos darbuotojai. Mūsų mokiniai šią sunkią užduotį atliko puikiai. Nors prizinės vietos komanda ir neužėmė, bet dalyvaudami šiame konkurse mokiniai pagilino saugaus eismo žinias, įgijo praktinių įgūdžių, susirado naujų draugų. Vaikai aplankė Jurbarko krašto muziejų, cerkvę, pabuvojo Dainų slėnyje, pramogavo žaidimų aikštelėje. Visi dalyviai buvo apdovanoti mažytėmis dovanėlėmis, prizais. Šį konkursą mokiniai dar ilgai prisimins.

Pradinių klasių mokytojos