«  < Sausis 2019 >   »

Artimiausi renginiai

Sausio mėnesio renginiai:

Sausio 3 d. - Filmų žiūrėjimo popietė, 8b klasės mokiniai.

Sausio 9 d. - Kultūrinė, meninė, pažintinė ugdomoji veikla - Plungės krašto pažinimo diena, 1-8 klasės.

Sausio 9 d. 17.30 val. - Progimnazijos Tėvų forumas.

Sausio 11 d. - Metų knygos rinkimai (Plungės m. vaikų bibliotekoje), 2-4 klasių mokiniai.

Sausio 11 d. 8.00 val. - Laisvės dienos paminėjimas.

Nuo sausio 15 d. - Piešinių paroda „Baltoji žiemužė“ (Plungės r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje, Plungės miesto filialas J. Tumo-Vaižganto g. 81), 1-4 klasių mokiniai.

Sausio mėn. (data tikslinama) - 1-4 klasių mokinių konferencija „Profesijų ABC“, 3-4 klasių mokiniai. (M. Valančiaus pradinėje mokykloje).

Sausio 14-18 d. - Mokinių atranka į rajoninį meninio skaitymo konkursą, 5-8 klasių mokiniai.

Sausio 28 - vasario 1 d. - Spalvų savaitė (spalvotas rūbas).

Visą sausio mėn. - Vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo Žvilgsnis“ konkursas (mokykloje), 4-8 klasių mokiniai.

Sausio 28 d. -Sveikatą stiprinančios mokyklos atvirų – integruotų pamokų projektas ,,Sveikos gyvensenos ugdymas, sveikatos žinių populiarinimas“, 1-8 klasių mokiniai.