Skelbimai

«  < Sausis 2018 >   »

Smagi išvyka

Gruodžio 22 d. mūsų mokyklos 1-4 klasių mokiniai vyko į Klaipėdos žvejų rūmus, kur žiūrėjo linksmą kalėdinę cirko „AMBER“ programą. Vaikus džiugino klounai, gyvūnai, kvapą gniaužiantys akrobatų, žonglierių pasirodymai. Cirko programą užbaigė susitikimas su Kalėdų seneliu. Vaikai deklamavo eilėraščius, šoko ratelius, minė mįsles. Kelionės metu pradinukai aplankė ir gražiausią  Klaipėdos miesto eglę, vaikštinėjo  po senamiestį, gėrėjosi gražiai papuoštu miestu. Visi grįžo puikiai nusiteikę ir kupini įspūdžių.

Apsilankymas Kalėdų senelio rezidencijoje

Gruodžio 13 ir 15 dienomis 1- 4 klasių mokiniai lankėsi Kalėdų senelio rezidencijoje kunigaikščio M. Oginskio rūmuose. Čia vyko šventinis edukacinis renginys „Mano svajonių angelas“. Pradinukai pateko į tikrą angelų „buveinę“: klausė pasakojimų, patarlių, minė mįsles,  dekoravo knygų skirtukus, puošė kalėdinius meduolius spalvingais pabarstukais. Veikė net Angelų paštas, kuriame vaikai paliko laiškus su savo svajonėmis ir palinkėjimais. Mokiniai grįžo puikios nuotaikos, šventiškai nusiteikę.  Pradinių klasių mokytojos

Projektinė diena „Sėkmingų žmonių istorijos“

Lapkričio 21 d. mūsų mokyklos 3-4 klasių mokiniai lankėsi Plungės savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Informacijos ir mokymo centro vedėja Virginija supažindino su savo darbu, kitais bibliotekos darbuotojais, įdomiausiomis knygomis, vaikai sužinojo pačios seniausios knygos istoriją, apžiūrėjo laikrodinę, pabuvojo net ornitologais, stebinčiais paukščius. Bet didžiausią įspūdį visiems paliko Plungės Išmanusis Parkas – virtuali edukacinė programa, pritaikyta mobiliems įrenginiams. Vaikai po vieną ir visi kartu „keliavo“ po gyvūnijos, augmenijos, istorijos pasaulį. Mažieji dar kartą įsitikino, kaip svarbu siekti žinių, tobulėti, dirbti mėgstamą darbą.

Skaityti daugiau...

Piešinių konkursas

Spalio 26 d. sužinojome, kad  Plungės raj. policijos komisariato rugsėjo mėnesį organizuoto  piešinių konkurso „Mes policijos bičiuliai“  3-ios vietos nugalėtoja trečių klasių tarpe tapo  KORNELIJA ŠEDLECKYTĖ.

Kvadrato varžybos

Spalio  26 d. „Ryto“ pagrindinėje  mokykloje  vyko 3 – 4 klasių rajoninės  KVADRATO varžybos. Mūsų mokyklos komandą sudarė: Juozas Jucys (4 kl.), Lukas Mazrimas (4 kl.), Vanesa Balčiūtė  (4 kl.), Gintautė Plaipaitė (4 kl.), Greta Kniukštaitė (4 kl.), Simas Mazrimas (3 kl.), Edvinas Mickus(3 kl.), Gustas Bogdanovas (3 kl.), Tadas Ruibavičius (3 kl.), Aistė Kačinskytė (3 kl.), Emilija Rizlerytė (3 kl). Varžybose dalyvavo penkios komandos. Nors prizinės vietos ir neiškovojom, bet iš visų jėgų stengėmės kuo geriau žaisti, daug  treniravomės, (3 klasės mokinė  Aistė).

Obuolio diena

Rugsėjo 29 d. 1-4 klasių mokiniai minėjo OBUOLIO dieną. Iš ryto pradinukai pasipuošė  „ženkliukais“ – mažais obuoliukais. OBUOLIO tema buvo integruota į visus dėstomus dalykus.  Vyko įvairios veiklos: vaikai kūrė eilėraščius, minė mįsles, skaitė ir aptarė pasakas, aplikavo, gamino obuolių sultis, mišraines, skanavo savo šeimos narių keptus  pyragus, sausainius ir t.t. Po pamokų  visi sukūrė bendrą darbą -  obels medį, dekoruotą savo pagamintais obuoliukais, vienas kitam padovanojo  po obuolį su palinkėjimais. Mokiniai  sužinojo daug naudingų patarimų, pagilino savo žinias apie sveiką maistą ir mitybą.

Apsilankė mokyklos muziejuje

Pirmokai apsilankė mokyklos muziejuje. Susipažino su mokyklos istorija. Turėjo galimybę pabėgioti su medinėmis klumpėmis.