«  < Balandis 2018 >   »
PATKPŠS
23

Skaitliukas

714495
Šiuo metu
253

Švietimo muziejus

Facebook

Parašykite mums

Amatų diena

Kovo 2 d. mokiniai kartu su mokytojais pasitiko tradicinių amatų dienai skirtą šventę „Kaziuko mugė 2018“. Nuo ankstyvo ryto šurmuliavo 1-5 klasių mokinukai, kvietė visus į šventę, kurioje siūlė savo gamybos rankdarbius, papuošalus, kepinius, atvirukus, verbas ir kt. Mugėje apsilankė ne tik bendraamžiai, bet ir vyresniųjų klasių mokiniai, mokytojai bei mokinių tėveliai.

 

Profesijų ABC

 Sausio 26 d. Plungės vyskupo Valančiaus pradinėje mokykloje vyko  regioninė 1-4 klasių mokinių konferencija „Profesijų ABC“. Joje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: Saulė Vilimaitė (2 klasė), Neda Mockutė (2 klasė), Aistė Kačinskytė (3 klasė). Mokines paruošė pradinių klasių mokytojos: V. Baltušienė, R. Bartkienė, L. Navickienė.  Saulė V. pristatė vizažistės, Neda M. – rūbų dizainerės, Aistė K. – dailininkės profesijas. Mergaitės ne tik įdomiai pasakojo apie savo svajonių profesijas, bet ir paruošė skaidres, parodė  kūrybos darbus. Vaikai dar kartą įsitikino, kad kiekvienas darbas yra svarbus ir reikalingas, kad norint pasiekti savo svajonę, reikia daug dirbti. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

  

Smagi išvyka

Gruodžio 22 d. mūsų mokyklos 1-4 klasių mokiniai vyko į Klaipėdos žvejų rūmus, kur žiūrėjo linksmą kalėdinę cirko „AMBER“ programą. Vaikus džiugino klounai, gyvūnai, kvapą gniaužiantys akrobatų, žonglierių pasirodymai. Cirko programą užbaigė susitikimas su Kalėdų seneliu. Vaikai deklamavo eilėraščius, šoko ratelius, minė mįsles. Kelionės metu pradinukai aplankė ir gražiausią  Klaipėdos miesto eglę, vaikštinėjo  po senamiestį, gėrėjosi gražiai papuoštu miestu. Visi grįžo puikiai nusiteikę ir kupini įspūdžių.

     

Apsilankymas Kalėdų senelio rezidencijoje

Gruodžio 13 ir 15 dienomis 1- 4 klasių mokiniai lankėsi Kalėdų senelio rezidencijoje kunigaikščio M. Oginskio rūmuose. Čia vyko šventinis edukacinis renginys „Mano svajonių angelas“. Pradinukai pateko į tikrą angelų „buveinę“: klausė pasakojimų, patarlių, minė mįsles,  dekoravo knygų skirtukus, puošė kalėdinius meduolius spalvingais pabarstukais. Veikė net Angelų paštas, kuriame vaikai paliko laiškus su savo svajonėmis ir palinkėjimais. Mokiniai grįžo puikios nuotaikos, šventiškai nusiteikę.  Pradinių klasių mokytojos

 

  

Projektinė diena „Sėkmingų žmonių istorijos“

Lapkričio 21 d. mūsų mokyklos 3-4 klasių mokiniai lankėsi Plungės savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Informacijos ir mokymo centro vedėja Virginija supažindino su savo darbu, kitais bibliotekos darbuotojais, įdomiausiomis knygomis, vaikai sužinojo pačios seniausios knygos istoriją, apžiūrėjo laikrodinę, pabuvojo net ornitologais, stebinčiais paukščius. Bet didžiausią įspūdį visiems paliko Plungės Išmanusis Parkas – virtuali edukacinė programa, pritaikyta mobiliems įrenginiams. Vaikai po vieną ir visi kartu „keliavo“ po gyvūnijos, augmenijos, istorijos pasaulį. Mažieji dar kartą įsitikino, kaip svarbu siekti žinių, tobulėti, dirbti mėgstamą darbą.

Skaityti daugiau...

Piešinių konkursas

 Spalio 26 d. sužinojome, kad  Plungės raj. policijos komisariato rugsėjo mėnesį organizuoto  piešinių konkurso „Mes policijos bičiuliai“  3-ios vietos nugalėtoja trečių klasių tarpe tapo  KORNELIJA ŠEDLECKYTĖ.

Kvadrato varžybos

 Spalio  26 d. „Ryto“ pagrindinėje  mokykloje  vyko 3 – 4 klasių rajoninės  KVADRATO varžybos. Mūsų mokyklos komandą sudarė: Juozas Jucys (4 kl.), Lukas Mazrimas (4 kl.), Vanesa Balčiūtė  (4 kl.), Gintautė Plaipaitė (4 kl.), Greta Kniukštaitė (4 kl.), Simas Mazrimas (3 kl.), Edvinas Mickus(3 kl.), Gustas Bogdanovas (3 kl.), Tadas Ruibavičius (3 kl.), Aistė Kačinskytė (3 kl.), Emilija Rizlerytė (3 kl). Varžybose dalyvavo penkios komandos. Nors prizinės vietos ir neiškovojom, bet iš visų jėgų stengėmės kuo geriau žaisti, daug  treniravomės, (3 klasės mokinė  Aistė).