«  < Lapkritis 2018 >   »
PATKPŠS
17

Skaitliukas

746727
Šiuo metu
90

Švietimo muziejus

Facebook

Parašykite mums

Atkaklios varžybos

Spalio 18 d. mūsų mokyklos ketvirtokų komanda dalyvavo rajoninėse kvadrato varžybose. Rungėsi su „Ryto“, Senamiesčio pagrindinių mokyklų, Alsėdžių S. Narutavičiaus gimnazijos komandomis. Po atkaklios kovos pavyko laimėti 3-ią vietą. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

                                                                                         Pradinių klasių mokytoja Lolita Navickienė

Kuprinių svėrimo akcija

2018 m. rugsėjo 24 d. akademiko Adolfo Jucio progimnazijoje vyko kuprinių svėrimo akcija, kur visuomenės sveikatos priežiūros specialistė pasvėrė trečios ir penktų klasių mokinių pilnas ir tuščias kuprines, kad įvertintų kokią kūno masės dalį sudaro mokinio kuprinė, konsultavo kaip tinkamai nešioti kuprinę, kokie ergonominiai reikalavimai mokinio kuprinei ir koks sunkios kuprinės poveikis mokinio sveikatai.

Visi akcijos dalyviai gavo dovanų skirtukus knygai su mokinio tvarkaraščiu ir informacinius pranešimus apie savo kuprinės svorį.

Mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Irena Lapienė

Edukacinė išvyka į Bityną

 Gegužės 30 d. pradinių klasių mokiniai lankėsi Gintauto Grigaičio Bityne Didžiųjų Mostaičių kaime Plungės rajone. Pradinukai dalyvavo edukacinėje programoje „Zuikių mokyklėlė“. Programą sudarė dvi dalys. Pirmoje, pažintinėje, mokiniai daugiau sužinojo apie senovinį bitininkystės inventorių, žiūrėdami filmą susipažino su bičių gyvenimo ypatumais. Antroje, praktinėje programos dalyje, vaikai patys gaminosi vaško žvakę, apsirengę bitininko apranga suko medų, iš arčiau tyrinėjo avilio gyvenimą. Išvykos pabaigoje mokiniai sėdo prie bendro vaišių stalo, ragavo išsuktą medų, užsigerdami pienu. Visi grįžo kupini įspūdžių.    Pradinių klasių mokytojos

Skaityti daugiau...

Smagus ketvirtokų žygis

Kepinant kaitriai saulei ketvirtos klasės mokiniai, mokytoja ir tėveliai mokslo metus nutarė užbaigti  žygyje į Senolių parką. Vaikai smagiai leido laiką - džiaugėsi gražia gamta, maudėsi, žaidė įvairius žaidimus. Praalkę susėdo prie bendro stalo. Saulės ir vandens procedūros ketvirtokams tik į sveikatą. Namo grįžo saulės nurausvintais skruostais, pavargę. Ilgai išliks atmintyje smagus žygis.

     

Sėkmės, ketvirtokai, pažinimo kelyje!

 Baigėsi mokslo metai pradinių klasių mokiniams. Už lango kaitri vasaros saulė vilioja į kiemus, prie ežero, o ketvirtokai atsisveikino su savo mokytoja, klase, klasės draugais. Daug gražių  prisiminimų , šiltų žodžių tarė pirmoji mokytoja Ramutė Baužienė, linkėdama  išlikti tokiais pat kruopščiais, darbščiais, žingeidžiais, kokie buvo visus ketverius metus. Prisiminimui mokytoja padovanojo pirmoje klasėje pieštą piešinį, rašytą sakinį ir saldumynų. Ketvirtokų mokytoja Ilona Vaitiekutė atsisveikindama linkėjo siekti savo svajonių, būti pareigingais, atsakingais ir draugiškais. Mokiniai ant suolo rado dovanėles – helio balionus ir savo portretus. Sėkmės , ketvirtokai, pažinimo kelyje!

    

Amatų diena

Kovo 2 d. mokiniai kartu su mokytojais pasitiko tradicinių amatų dienai skirtą šventę „Kaziuko mugė 2018“. Nuo ankstyvo ryto šurmuliavo 1-5 klasių mokinukai, kvietė visus į šventę, kurioje siūlė savo gamybos rankdarbius, papuošalus, kepinius, atvirukus, verbas ir kt. Mugėje apsilankė ne tik bendraamžiai, bet ir vyresniųjų klasių mokiniai, mokytojai bei mokinių tėveliai.

 

Profesijų ABC

 Sausio 26 d. Plungės vyskupo Valančiaus pradinėje mokykloje vyko  regioninė 1-4 klasių mokinių konferencija „Profesijų ABC“. Joje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: Saulė Vilimaitė (2 klasė), Neda Mockutė (2 klasė), Aistė Kačinskytė (3 klasė). Mokines paruošė pradinių klasių mokytojos: V. Baltušienė, R. Bartkienė, L. Navickienė.  Saulė V. pristatė vizažistės, Neda M. – rūbų dizainerės, Aistė K. – dailininkės profesijas. Mergaitės ne tik įdomiai pasakojo apie savo svajonių profesijas, bet ir paruošė skaidres, parodė  kūrybos darbus. Vaikai dar kartą įsitikino, kad kiekvienas darbas yra svarbus ir reikalingas, kad norint pasiekti savo svajonę, reikia daug dirbti. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.