Skelbimai

«  < Lapkritis 2017 >   »

Piešinių konkursas

Spalio 26 d. sužinojome, kad  Plungės raj. policijos komisariato rugsėjo mėnesį organizuoto  piešinių konkurso „Mes policijos bičiuliai“  3-ios vietos nugalėtoja trečių klasių tarpe tapo  KORNELIJA ŠEDLECKYTĖ.

Kvadrato varžybos

Spalio  26 d. „Ryto“ pagrindinėje  mokykloje  vyko 3 – 4 klasių rajoninės  KVADRATO varžybos. Mūsų mokyklos komandą sudarė: Juozas Jucys (4 kl.), Lukas Mazrimas (4 kl.), Vanesa Balčiūtė  (4 kl.), Gintautė Plaipaitė (4 kl.), Greta Kniukštaitė (4 kl.), Simas Mazrimas (3 kl.), Edvinas Mickus(3 kl.), Gustas Bogdanovas (3 kl.), Tadas Ruibavičius (3 kl.), Aistė Kačinskytė (3 kl.), Emilija Rizlerytė (3 kl). Varžybose dalyvavo penkios komandos. Nors prizinės vietos ir neiškovojom, bet iš visų jėgų stengėmės kuo geriau žaisti, daug  treniravomės, (3 klasės mokinė  Aistė).

Obuolio diena

Rugsėjo 29 d. 1-4 klasių mokiniai minėjo OBUOLIO dieną. Iš ryto pradinukai pasipuošė  „ženkliukais“ – mažais obuoliukais. OBUOLIO tema buvo integruota į visus dėstomus dalykus.  Vyko įvairios veiklos: vaikai kūrė eilėraščius, minė mįsles, skaitė ir aptarė pasakas, aplikavo, gamino obuolių sultis, mišraines, skanavo savo šeimos narių keptus  pyragus, sausainius ir t.t. Po pamokų  visi sukūrė bendrą darbą -  obels medį, dekoruotą savo pagamintais obuoliukais, vienas kitam padovanojo  po obuolį su palinkėjimais. Mokiniai  sužinojo daug naudingų patarimų, pagilino savo žinias apie sveiką maistą ir mitybą.

Apsilankė mokyklos muziejuje

Pirmokai apsilankė mokyklos muziejuje. Susipažino su mokyklos istorija. Turėjo galimybę pabėgioti su medinėmis klumpėmis.

Akimirkos iš 4 klasės išleistuvių

Išvyka į Telšius

Šiuos mokslo metus pradinių klasių mokiniai užbaigė išvyka į Telšius. Aplankėme žymiausią Žemaitijos krašto istorijos muziejų – „Alką“, Žemaitijos kaimo buities muziejų. Mokiniai ne tik susipažino su įdomia šio krašto istorija, buitimi, papročiais, meno kūriniais, bet ir turėjo galimybę pabuvoti kalvėje, ūkininko tvarte, jaujoje, kluone, svirne,  vėjo malūne. Aplankėme net 10 pastatų. Vaikai pamatė senovės lietuvių buitį natūralioje aplinkoje. Savo išvyką užbaigėme Telšių miškų urėdijos rekreacijos objekte „Žvėrinčiuje“. Nors oro sąlygos ir nebuvo labai geros, bet dar spėjome pamatyti meškiną Timą, lūšis, vilkus, nemažai paukščių ir kitų gyvūnų, pabuvojome dvejose apžvalgos aikštelėse,  pabendravome su eiguliu Alfredu. Mokiniai dar kartą įsitikino, koks įdomus laukinių gyvūnų ir paukščių gyvenimas, kaip svarbu saugoti gamtą, branginti savo krašto istoriją.

Skaityti daugiau...

,,Pradinukų lygos“ futbolas

Su didžiuliu noru žaisti įsijungėme ir tęsiame dalyvavimą „Pradinukų lygos“ futbolo varžybose.

Mokyklos pradinukų (1-2 klasių ir 3-4 klasių) „Šoklių“ komanda po varžybų su savo treneriu R.Vaidotu ir iškovotomis naujomis „Hummel“ sportinėmis aprangomis ir „Hummel“ futbolo kamuoliais.