«  < Sausis 2019 >   »

Knygų rinkimai

.

Piešinių paroda bibliotekoje

Nuo sausio 14 d. Plungės Miesto bibliotekoje pradėjo veikti 1-4 klasių mokinių piešinių paroda „Žiemos fantazija“. Pradinukai, naudodami įvairias piešimo technikas, atliko savo darbus, pristatė ir aptarė juos su draugais, tėveliais. Sukūrė įdomius žiemiškus piešinius. Pasitelkę kūrybiškumą, spalvų įvairovę pavaizdavo gamtos objektus, sau artimą aplinką.  Kviečiame apsilankyti ir patiems tuo įsitikinti!

Plungės krašto pažinimo diena

Sausio  9 d. mūsų mokykloje vyko projektinė diena „Plungės krašto pažinimo diena“. Pradinių klasių mokiniai žiūrėjo ir aptarė filmus „Maršrutas 69. Plungė“, „Gimtojo miesto šventė 2018“, atliko bendrą kolektyvinį darbą – piešinį ant tapeto „Mano kraštas – Žemaitija“. Aktyviausiai vaikai dalyvavo viktorinoje „Gimtoji Plungė“. Mokiniai, pasiskirstę grupėmis, atsakinėjo į klausimus, atliko praktines užduotis, aiškinosi  žemaitiškų žodžių reikšmes. Vertino pačių mokinių sudaryta komisija. Buvo išrinkta ir komanda-nugalėtoja, kuri  geriausiai atliko visas užduotis. Mokiniai sužinojo nemažai naujų įdomių dalykų, pagilino savo turimas žinias apie savo miestą ir Plungės kraštą (str. aut. pradinių klasių mokytojos).

Edukacinė išvyka į spektaklį Klaipėdoje

Gruodžio 20 diena buvo džiugi mūsų mokyklos pradinukams – jie lankėsi Žvejų rūmuose Klaipėdoje, kur žiūrėjo įdomų spektaklį „Smaragdo miesto burtininkas“ (A. Volkovo knygos motyvais). Po spektaklio vyko susitikimas su Kalėdų seneliu. Vaikai smagiai linksminosi: šoko ratelius, dainavo, deklamavo eilėraščius, dalyvavo kalėdiniuose žaidimuose. Vėliau lankėsi Teatro aikštėje įsikūrusiame kalėdiniame miestelyje, apžiūrėjo pačią gražiausią miesto žaliaskarę, gėrėjosi papuoštomis gatvėmis. Kelionėje mokiniai patyrė daug įsimintinų įspūdžių

Kalėdinis šeimų sporto turnyras’2018

2018 m. gruodžio 13 d. Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijos sporto salėje vyko tradicinis „Kalėdinis šeimų sporto turnyras 2018”. 1-4 klasių mokiniai, jų tėveliai, kiti šeimų nariai, mokytojai dalyvavo draugiškose estafečių, virvės traukimo rungtyse. Bendruomenės narių dalyvavimas turnyre – tai mūsų mokyklos, pripažintos sveikatą stiprinančia, vardo pateisinimas, tai įrodymas, kad visa bendruomenė – mokiniai, tėvai ir mokytojai – stiprina ne tik sveikatą, bet ir draugystę bei bendravimą. O sveikos gyvensenos įgūdžių stiprinimas kartu su artimaisiais, šeimos nariais - tai dviguba nauda tiek fizinei, tiek dvasinei sveikatai.

Skaityti daugiau...

Kultūros paso projektas „Pažinties takais“

Lapkričio 22 dieną mūsų mokyklos 1-2 klasių mokiniai lankėsi Plungės miesto vaikų bibliotekoje, kur vyko edukacinis užsiėmimas. Mokiniai susipažino su biblioteka, vėliau savo turimas žinias patikrino „Proto mūšio“ rungtyse. Renginio pabaigoje nugalėtojų laukė saldūs prizai.

Atkaklios varžybos

Spalio 18 d. mūsų mokyklos ketvirtokų komanda dalyvavo rajoninėse kvadrato varžybose. Rungėsi su „Ryto“, Senamiesčio pagrindinių mokyklų, Alsėdžių S. Narutavičiaus gimnazijos komandomis. Po atkaklios kovos pavyko laimėti 3-ią vietą. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Pradinių klasių mokytoja Lolita Navickienė