Kaziukas - pavasario šventė

Šių metų kovo 3 d. Plungės akad. A. Jucio pagrindinėje mokykloje šurmuliavo tradicine jau tapusi Kaziuko mugė, kurios pagrindinės organizatorės buvo pradinių klasių mokytojos.  Kiekvienais metais mokiniai su dideliu nekantrumu laukia šios šventės, kurios metu turi galimybę išsidėlioti savo kruopščiai padarytus gaminius ir darbelius bei bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais. Džiaugiamės, kad šiemet į mugę atvyko ,,Vyturėlio“ darželio-lopšelio priešmokyklinės grupės vaikai su auklėtojomis.

Skambėjo liaudiška muzika, šokiai. Šventės akcentu tapo ,,Arbatinė“. Vaikai, tėveliai ir mokytojai vaišinosi arbata bei skanėstais. Su pakilia nuotaika, pirkinių pilnais krepšiais užbaigėme šventę.                             Pradinių klasių mokytojos