Atvira pamoka ketvirtoje klasėje

Kovo 10 d. ketvirtoje klasėje vyko atvira lietuvių kalbos pamoka „Kalbos labirintai“, kurią vedė mokytoja Vida Baltušienė. Pamokoje dalyvavo kitų dalykų mokytojai, lopšelio-darželio „Vyturėlis“ priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai kartu su savo auklėtojomis. Ketvirtokai ne tik dirbo grupėmis, atliko įvairias mokomąsias, kūrybines užduotis, bet ir inscenizavo E. Mieželaičio pasakos „Zuikis Puikis“ ištrauką. Būsimieji pirmokai taip pat buvo įtraukti į ugdomąją veiklą: kirpo, spalvino skaičius ir raides, dėliojo iš jų žodelius, bandė lentoje piešti savo vardus, mankštinosi, žiūrėjo ir aptarė skaidres ir t.t. Pamokos pabaigoje darželinukai už puikų darbą gavo ketvirtokų darytas dovanėles – meškiukus. Pamoka praėjo labai įdomiai. Visi vaikai buvo aktyvūs, noriai dirbo.

Pradinių klasių mokytojos