«  < Gruodis 2018 >   »
PATKPŠS
10

Skaitliukas

750191
Šiuo metu
14

Švietimo muziejus

Facebook

Parašykite mums

Tarptautiniam eTwinning projektui „Be Healthy & Be Happy“ - dar vienas apdovanojimas

 Sveikiname ir džiaugiamės! Mūsų mokykla apdovanota dar  vienu - Europos Kokybės ženkleliu už puikią eTwinning projekto „Be Healthy & Be Happy“ veiklą. Tai reiškia, kad projekto kūrėjo, projekte dalyvavusių  8a klasės  mokinių  ir mokyklos  projektinė  eTwinning  veikla buvo pripažinta aukščiausiame europiniame lygmenyje. Tai tikrai unikalus pasiekimas! Taip pat, mūsų projektas bus eksponuojamas specialiame Europos portalo puslapyje adresu  www.etwinning.net.

Projekto  kūrėja ir koordinatorė Elena Kulbokienė

Nauji mokslo metai atneša naujų iššūkių ir galimybių

 Spalio 12-14 dienomis Prancūzijoje, Lillio mieste, tarptautiniame kontaktiniame seminare „Tvarusis vystymasis“, susitiko apie 100 mokytojų iš 17 šalių. Lietuvai atstovauti Švietimo mainų paramos fondas atrinko 5 mokytojus, tarp kurių  ir  Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Regina Ažaneckienė.

Skaityti daugiau...

Už tarptautinį eTwinning projektą „Būk sveikas ir būk laimingas“ - Nacionalinis kokybės ženklelis

Kasmet šalies nacionalinė paramos tarnyba (NPT) vertina pateiktas mokyklų paraiškas Nacionaliniam kokybės ženkleliui gauti. Kokybės ženklelio kriterijai yra: pedagoginis novatoriškumas, integracija į ugdymo turinį, bendravimas ir mainai tarp projekto partnerių, projekto partnerių bendradarbiavimas, technologijų taikymas, rezultatai, poveikis, jų pritaikymas ugdyme.

 Džiugu, jog mūsų mokyklos vykdytas „eTwinning“ programos projektas ,,Būk sveikas ir būk laimingas“ („Be Healthy & Be Happy“)  atitiko visus šiuos vertinimo kriterijus ir yra apdovanotas  Nacionaliniu kokybės ženkleliu, o projekte dalyvavę 8a klasės mokiniai - ,,eTwinning“ mokinio kokybės ženkleliu.

Skaityti daugiau...

Fizinis aktyvumas - ir sveikata, ir malonumas

Baigiamasis projekto renginys - pėsčiųjų žygis pajūriu „Giruliai - Klaipėda“ jauniesiems žygeiviams buvo tikras išbandymas. Pūtė stiprus, ledinis vėjas, didžiulės bangos nekartą aptaškė keliautojus. Eiti buvo pavėjuj, todėl mokiniai net nejuto nuėję 8 kilometrus. Prie jūros mankštinosi, įveikė netikėtai kelią pastojusį upelį. Čia teko ištiesti pagalbos ranką draugui ir senoliui pakeleiviui, kuris be mūsų pagalbos kažin ar būtų įveikęs šią kliūtį? Kojos linko iš nuovargio klampojant per smėlį, veidai nugairinti vėjo. Bet save įveikti vis dėlto buvo smagu. Mūsų mokyklos mokiniai ne pirmą kartą įrodė, kad nėra pasyvūs sveikai gyvensenai - jie labai trokšta judesio! Moksleiviai nori judėti ir tikisi veiksmo: smagaus, šiuolaikiško, netikėto, įvairaus.                                             Jaunųjų turistų klubo „Šimtakojis“ vadovė Ilona Vaitiekutė

Įvertinti Kokybės ženkleliu

Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos 7a ir 8b klasių mokiniams įteikti Nacionaliniai mokinio Kokybės ženklelio sertifikatai. Mokiniai juos pelnė už 2016-2017 m.m. vykdytus tarptautinius programos „Through the eyes of Art“ (liet. ,,Per meno akis“) ir ,,Valstybės diena kitaip“ projektus. Nacionaliniai  Kokybės ženkleliai  projektams skirti už aukštą meistriškumą ir puikiai įvykdytas veiklas. Projektų vadovės mokytojos Elena Kulbokienė ir Ilona Gasauskienė.

Skaityti daugiau...

Nacionalinis Kokybės Ženklelis tarptautiniam eTwinning projektui ,,Through the eyes of Art“

    Už puikų projekto vykdymą ir rezultatus mokyklos komandai Nacionalinis Kokybės ženklelis. 

 Plungės akademiko A.Jucio pagrindinės mokyklos 6a ir 7b klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų E. Kulbokienės ir I. Gasauskienės  vykdė  tarptautinį eTwinning programos projektą „Through the eyes of Art“ (Per meno akis) kartu su partneriais iš Graikijos, Turkijos, Lenkijos, Ispanijos. Projekto metu mokiniai bandė metų laikus, mokomuosius dalykus pamatyti meno akimis: kūrė koliažus iš gamtinių medžiagų, piešė peizažus, kūrė eilėraščius „Ruduo mano šalyje ir mano mieste“. Žiemą vaizdavo piešiniuose, skirtingomis technikomis  kūrė kalėdines dekoracijas, atvirukus. Rinko medžiagą apie  žymius pasaulyje savo šalies dailininkus, piešė jų paveikslų kopijas. Pavasarį – gimtąja kalba dainavo vieni kitiems dainas, kūrė darbelius, rankų darbo gėles, „eTwinning“ draugui.  Meniškai pateikė matematikos užduotis, susiejo gamtos mokslą ir meną. Kūrybos procese vaikai mokėsi  skirtingų meno rūšių ir aspektų, pažinti kitas kultūras, bei gėrėtis jomis.

Kokybės ženklelis – tai konkretus pripažinimas mokytojams ir mokykloms, kad jų eTwinning veikla pasiekė aukštą lygį. Mokiniams tai – paskatinimas už jų pastangas, o visai mokyklai – viešas jų pasiryžimo siekti kokybės bei atvirumo europinėje bendradarbiavimo veikloje pripažinimas.

Prasidėjus vasarai - į žygį dviračiais

 Nuskambėjo skambutis, skelbiantis mokslo metų pabaigą. Visi laukė šiltos ir nerūpestingos vasaros, kuri būna pilna įspūdžių. Per mokslo metus Jaunųjų turistų klubo „Šimtakojis“ nariai daug keliavo, sportavo, organizavo sveikatą stiprinančius renginius.

Skaityti daugiau...