«  < Liepa 2018 >   »
PATKPŠS
22

Skaitliukas

726672
Šiuo metu
1

Švietimo muziejus

Facebook

Parašykite mums

Fizinis aktyvumas - ir sveikata, ir malonumas

Baigiamasis projekto renginys - pėsčiųjų žygis pajūriu „Giruliai - Klaipėda“ jauniesiems žygeiviams buvo tikras išbandymas. Pūtė stiprus, ledinis vėjas, didžiulės bangos nekartą aptaškė keliautojus. Eiti buvo pavėjuj, todėl mokiniai net nejuto nuėję 8 kilometrus. Prie jūros mankštinosi, įveikė netikėtai kelią pastojusį upelį. Čia teko ištiesti pagalbos ranką draugui ir senoliui pakeleiviui, kuris be mūsų pagalbos kažin ar būtų įveikęs šią kliūtį? Kojos linko iš nuovargio klampojant per smėlį, veidai nugairinti vėjo. Bet save įveikti vis dėlto buvo smagu. Mūsų mokyklos mokiniai ne pirmą kartą įrodė, kad nėra pasyvūs sveikai gyvensenai - jie labai trokšta judesio! Moksleiviai nori judėti ir tikisi veiksmo: smagaus, šiuolaikiško, netikėto, įvairaus.                                             Jaunųjų turistų klubo „Šimtakojis“ vadovė Ilona Vaitiekutė

Įvertinti Kokybės ženkleliu

Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos 7a ir 8b klasių mokiniams įteikti Nacionaliniai mokinio Kokybės ženklelio sertifikatai. Mokiniai juos pelnė už 2016-2017 m.m. vykdytus tarptautinius programos „Through the eyes of Art“ (liet. ,,Per meno akis“) ir ,,Valstybės diena kitaip“ projektus. Nacionaliniai  Kokybės ženkleliai  projektams skirti už aukštą meistriškumą ir puikiai įvykdytas veiklas. Projektų vadovės mokytojos Elena Kulbokienė ir Ilona Gasauskienė.

Skaityti daugiau...

Nacionalinis Kokybės Ženklelis tarptautiniam eTwinning projektui ,,Through the eyes of Art“

    Už puikų projekto vykdymą ir rezultatus mokyklos komandai Nacionalinis Kokybės ženklelis. 

 Plungės akademiko A.Jucio pagrindinės mokyklos 6a ir 7b klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų E. Kulbokienės ir I. Gasauskienės  vykdė  tarptautinį eTwinning programos projektą „Through the eyes of Art“ (Per meno akis) kartu su partneriais iš Graikijos, Turkijos, Lenkijos, Ispanijos. Projekto metu mokiniai bandė metų laikus, mokomuosius dalykus pamatyti meno akimis: kūrė koliažus iš gamtinių medžiagų, piešė peizažus, kūrė eilėraščius „Ruduo mano šalyje ir mano mieste“. Žiemą vaizdavo piešiniuose, skirtingomis technikomis  kūrė kalėdines dekoracijas, atvirukus. Rinko medžiagą apie  žymius pasaulyje savo šalies dailininkus, piešė jų paveikslų kopijas. Pavasarį – gimtąja kalba dainavo vieni kitiems dainas, kūrė darbelius, rankų darbo gėles, „eTwinning“ draugui.  Meniškai pateikė matematikos užduotis, susiejo gamtos mokslą ir meną. Kūrybos procese vaikai mokėsi  skirtingų meno rūšių ir aspektų, pažinti kitas kultūras, bei gėrėtis jomis.

Kokybės ženklelis – tai konkretus pripažinimas mokytojams ir mokykloms, kad jų eTwinning veikla pasiekė aukštą lygį. Mokiniams tai – paskatinimas už jų pastangas, o visai mokyklai – viešas jų pasiryžimo siekti kokybės bei atvirumo europinėje bendradarbiavimo veikloje pripažinimas.

Prasidėjus vasarai - į žygį dviračiais

 Nuskambėjo skambutis, skelbiantis mokslo metų pabaigą. Visi laukė šiltos ir nerūpestingos vasaros, kuri būna pilna įspūdžių. Per mokslo metus Jaunųjų turistų klubo „Šimtakojis“ nariai daug keliavo, sportavo, organizavo sveikatą stiprinančius renginius.

Skaityti daugiau...

,,Projektų mugė 2017“

Respublikinėje švietimo įstaigų projektų parodoje – mini mokymai ,,Projektų mugė 2017“

Akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos technologijų mokytoja metodininkė Elena Kulbokienė balandžio 12 d. buvo pakviesta dalyvauti respublikinėje švietimo įstaigų projektų parodoje-mini mokymuose „ Projektų mugė 2017“. Renginį organizavo Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros skyrius. Mugės metu pristatytas vienas sėkmingiausių šios mokyklos mokinių ir mokytojos vykdytas tarptautinis programos „eTwinning“ projektas „Intercurtural Mosaic“ („Tarptautinė Mozaika“). Mugei paruoštas stendas, skrajutės, interaktyvi demonstracinė medžiaga. Džiugu, jog mūsų mokyklos pristatomas projektas sulaukė didelio susidomėjimo bei gausaus būrio lankytojų.

Projektas „Klasės palydėjimas prevencijos keliu“

2016 metų lapkričio 29 dieną mūsų mokykloje vyko projekto  „Klasės palydėjimas prevencijos keliu“ užsiėmimai. Projekto tikslas – ugdymo įstaigoje, atpažinti poreikį, įvardinti resursus, suplanuoti pirmą intervencijos žingsnį ir kryptingai veikti.

Jaunuoliai tą dieną buvo atitraukti nuo formalaus ugdymo ir intensyviai bendravo su profesionaliais specialistais, kurie taikė „Klasės palydėjimo“ metodą. Šio metodo tikslas yra spręsti klasės viduje esančias santykių problemas. Užsiėmimų metu paaugliai įvardijo kas vyksta jų klasėje, artimoje aplinkoje, išdėstė savo poziciją įvairiose situacijose. Jaunuoliai gavo didelį palaikymą iš specialistų bei galėjo išsakyti savo nuomonę, suvokti, kokią įtaką jų elgesys daro aplinkiniams. Interaktyvių žaidimų metu paaugliai buvo skatinami suvokti ir galbūt keisti savo elgesį.

Skaityti daugiau...