Pasitikome tarptautinę Tolerancijos dieną su TOLERANCIJOS RAKTU

Visą savaitę, iki lapkričio 16-osios, per klasės valandėles, kitų dalykų pamokas buvo kalbama apie toleranciją, pagarbų, mandagų elgesį. 1-8 klasių mokiniai kūrė Tolerancijos raktus „IŠ ŠIRDIES Į ŠIRDĮ“, slaptu balsavimu rinko klasės tolerantiškiausią mokinį (-ę).

Lapkričio 16 dieną mokyklos aktų salėje vyko Tarptautinei tolerancijos dienai skirtas renginys. Mokiniai pristatė savo sukurtus Tolerancijos raktus. Buvo demonstruojamos skaidrės apie mandagų elgesį, išklausytos prasmingos šeštokų mintys, iškilmingai apdovanoti tolerantiškiausi klasių mokiniai. Skambėjo 8a klasės mokinės Akvilės Skersonaitės daina. Renginio pabaigoje 8a klasės mokinys Nojus Raudys skaitė žemaitišką kūrinį, su kuriuo „Žemaitiškuose skaitymuose 2018“ laimėjo pirmą vietą.

Renginys priminė, kad gyvendami kolektyve turime būti draugiški, pagarbūs, tolerantiški, tik tada būsime laimingi.

Mokytoja D. Užkurienė, socialinė pedagogė V. Jomantienė