Mokytojų diena

Spalio 5 dieną mokykloje visos veiklos vyko šiek tiek kitaip. Nuo ankstyvo ryto mokytojus pasitiko jaunieji „gydytojai“. Pirmiausia jie paprašė į darbą atėjusius pedagogus pasitikrinti sveikatą: pas akių gydytoją pasitikrinti regėjimą, pas psichiatrą išsiaiškinti, ką mato paveikslėliuose, pas neurologą išgerti „raminamųjų vaistų“. Džiugu, kad mokytojai su malonumu įsijungė į žaidimą ir atliko užduotis.

Pirmąsias dvi pamokas, kol mokytojams vyko ugdomoji veikla - jie darė darbelius iš veltinio - pamokas mokiniams vedė „jaunieji pedagogai“. Vėliau moksleiviai iš antrinių žaliavų gamino įvairius dirbinius, kuriuos eksponavo parodėlėse. Projektinės dienos baigiamajam renginiui visi buvo pakviesti į aktų salę, kurioje mokiniai parodė meninę kompoziciją „Rudens akvarelė“: dainavo, šoko, deklamavo, grojo - šitaip padėkodami Mokytojams ir pasveikindami juos su jų profesine švente.