«  < Balandis 2018 >   »

Socialinė pilietinė akcija „Pyragų diena“

Spalio 11 d. mūsų mokyklos mokiniai parodė pilietinę socialinę iniciatyvą aplankydami įvairias Plungės miesto organizacijas ir dovanodami savo pačių iškeptus pyragus.

3-ios klasės mokiniai atsinešė kartu su savo šeimos nariais keptų pyragų, sausainių. Skanavo, dalijosi receptais, mokėsi bendrauti. Skanėstais pavaišino savo mokyklos, sporto ir rekreacijos centro darbuotojus. Aplankė ir Plungės miesto biblioteką. Pyragais pavaišino ne tik bibliotekos darbuotojus, bet ir visus lankytojus. Vaikai dar kartą įsitikino, kad nuoširdumas, mokėjimas bendrauti, dalintis vienas su kitu – tai didžiausios vertybės. Tariame „ačiū“ tėveliams ir visiems šeimos nariams už nuoširdumą, supratingumą, pagalbą (Pradinių klasių mokytoja Lolita Navickienė)

8b klasės mokiniai aplankė Plungės vaikų globos agentūrą „Cyrulį“, savo pyragais pavaišino „Cyrulį“ lankančius vaikus, pedagogus, buvo ir patys pavaišinti jų skaniais pyragais. Socialinė pedagogė Audronė Kiseliova papasakojo apie agentūros veiklą, vaikų užsiėmimus ir kaip pas juos gera. Kvietė apsilankyti ir kitą kartą.