Projektų diena

Gegužės 31 d. mokykloje vyko projektinė diena. 8a klasės mokiniams vyko integruota matematikos - biologijos pamoka - tyrimas. Darbas vyko grupėmis, Viena mokinių grupė tyrė medžių ir augalų įvairovę mokyklos aplinkoje (mokytoja K. Vaidotienė). Kita grupė mokinių nustatinėjo mokyklos kieme augančių medžių aukštį ir amžių (mokytoja S. Bagdonienė). Trečia grupė mokinių tyrė, gatvės, esančios prie mokyklos užterštumą automobilių išmetamosiomis dujomis ir triukšmą (mokytoja B. Ročienė). Kompiuteriu mokiniai padarė pateiktis ir tyrimo rezultatus pristatė mokyklos bendruomenei.

8b klasės mokiniai per netradicines integruotas lietuvių literatūros ir informacinių technologijų pamokas skaitė ir iliustravo komiškus tekstus ir juos pristatė mokyklos bendruomenei. Taip mokėsi atidumo, operatyvumo, bendradarbiavimo ir, žinoma, gebėjimo juokauti.

4-tokai paruošė anglu k mini spektakliuką „The young cock and the sun“. Per 2-3 pamokas spalvino raides, klijavo ant dėžiu- kūrė priemones žaidimui  „Jumble solver game”. O penktos klasės mokinai Iliustravo angliškus frazeologizmus apie knygas. Pasigamino priemones žaidimui „Jumble solver game”.