TAG regbio pirmenybės Kaune

2014 m. lapkričio 30 d. mūsų mokyklos 2-3 klasių mokinių komanda (treneris R. Skrinskis) dalyvavo Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų pradinių klasių mokinių finalinėse TAG regbio pirmenybėse Kaune. Mūsų mokyklos komandą sudarė 2-3 klasių berniukai: M. Rimkus, R. Valutis, M. Trakšelis, N. Galdikas, V. Jokšas, V. Bružas, P. Užumedskis.  Dalyvavo 14 komandų iš įvairių Lietuvos miestų. Geriausiu mūsų komandos žaidėju išrinktas trečiokas Vilius Jokšas.

Vaikai ne tik žaidė regbį, bet ir lenktyniavo estafetėje. Mūsų komanda estafečių rungtyje iškovojo 3-iąją vietą. Geriausiu komandos pirmenybių žaidėju pripažintas Vilius Jokšas - 3 kl. Mokyklai parvežtas prizas, sportininkai apdovanoti asmeninėmis dovanomis, o regbio treniruotėms - naujos priemonės.