Regbio varžybos

Vasario 7 dieną, Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinės  mokyklos 3 - 4  ir 5 – 6 klasių regbio rinktinės su treneriu R.Skrinskiu ir lydinčiomis mokytojomis R. Bartkiene ir L. Navickiene, vyko į Vilnių, kur Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ organizavo žiemos regbio pirmenybių varžybas „Sportimos“ arenoje. Pagal sudarytą varžybų grafiką, vyko daug rungtynių. Žaidė 27 jaunučių ir vaikų regbio komandos iš visos Lietuvos. Mūsų mokyklos rinktinė pasirodė gerai. Rezultatais nenusivylė ir treneris R. Skrinskis. Išrinkti ir apdovanoti geriausi žaidėjai: jaunučių grupėje Ernestas Kubilius, o vaikų grupėje – Martynas Šoris. Visi varžybų dalyviai buvo pavaišinti skanėstais ir gaiviaisiais gėrimais. Po varžybų ir apdovanojimų apžvelgėme naktinį Vilnių nuo Gedimino pilies kalno. Pilni įspūdžių ir lengvo nuovargio naktį grįžome namo.

Už kelionę ir patirtus įspūdžius norime padėkoti p. Liudui Skierui „Vičiūnų“ grupės įmonių bendrasavininkui. Tai ne pirma šios įmonių grupės finansuojama kelionė. „Vičiūnų“ įmonių grupė niekada neatsisako padėti: mielai skiria autobusą, apmoka kelionės išlaidas. Be to ši grupė dar remia ir projektą „Regbis.Viči.Jėga“. Ačiū jiems už tai.                                                                                                       Pradinių klasių mokytojos