Pripažinta sveikatą stiprinančia mokykla

Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinė mokykla dalyvavo Sveikatos mokymo ir ligų centro organizuotame Nacionaliniame sveikatą stiprinančių mokyklų konkurse.

Šio konkurso tikslas – vienyti šalies sveikatą stiprinančių mokyklų bendruomenes bendrai veiklai bei vykdyti sveikatą stiprinančių mokyklų plėtrą šalyje.

Mokykla parengė 2017 – 2021 metams sveikatos stiprinimo programą „Sveiki ir laimingi“ pagal 6 veiklos sritis, kur numatyta ne tik sveikos gyvensenos įgūdžių formavimas, bet ir integruotos ir vieningos sveikatos stiprinimo sistemos kūrimas.

Mokyklų pripažinimo sveikatą stiprinančiomis mokyklomis komisija įvertino mūsų mokyklos sveikatos stiprinimo programą ir pripažino mokyklą sveikatą stiprinančia mokykla.

Roma Bužienė, programos koordinatorė