Sėkminga mūsų mokinių išvyka Vilniuje

Lapkričio 15 dienos, apsiniaukusio ketvirtadienio rytą Romena Grabauskaitė, Donata Šverytė, Matas Rupeika, Nojus Raudys, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijos 8a klasės mokiniai kartu su mokytojomis Birute Ročiene ir Ilona Gasauskiene rinkosi traukinių stotyje ir šurmuliuodami laukė kelionės į Vilnių. Šiai išvykai į sostinę buvo atsakingai ruoštasi, nes tikslas dalyvauti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotose sveikos ir saugios gyvensenos žinių varžytuvėse „Sveikatos skrynia“. Organizatoriai pasitiko mus svetingai, po burtų traukimo prasidėjo pirmasis konkurso turas, kuriame varžėsi 9 komandos: mūsų, plungiškių, rokiškėnų, o likusios vilniečių. Po įtemtos pirmo turo kovos patekome į finalą, kuriame dalyvavo tik 3 komandos, pademonstravusios geriausias žinias. Be galo nudžiugome, kai sužinojome, kad įtemptoje kovoje mūsų komanda laimėjo II vietą.

Į mokyklą be daugybės įspūdžių parsivežėm ir daug dovanų: planšetinį kompiuterį, kiekvienas dalyvis gavo Termo puodelius, padėkas, o Nojus Raudys vienintelis iš  varžytuvių dalyvių už kūrybiškus ir išradingus atsakymus apdovanotas asmeniniu prizu.

Didžiuojamės ir džiaugiamės savo mokykla.