Kreipimasis į progimnazijos bendruomenę

Prieš savaitė pradėjome naujus mokslo metus susitelkę ir drąsiai priimdami visus kasdienos pateikiamus išbandymus ir iššūkius.

Kaip ir kasmet, taip ir 2020-2021 m. m. progimnazijai kelia esminį tikslą - organizuoti kokybišką ugdymą ir padėti kiekvienam ugdytiniui patirtį sėkmę, žinoma, kartu, suvokdama situacijos rimtumą dėl plintančio viruso COVID-19, tai įgyvendinti užtikrinant visų progimnazijos bendruomenės narių saugumą, laikantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimų ir rekomendacijų.

Brangūs progimnazistai ir mokytojai

Tik nuo kiekvieno sąmoningumo, atsargumo ir atsakomybės priklausys, kiek ilgai visi galėsime dirbti ir  mokyti(s) progimnazijos patalpose, bendrauti, būti kartu.

Gerbiami Tėveliai

Jūsų  vaikų ir mokytojų saugumas, sėkmingas ugdymo organizavimas, galimybė mokytis ir tobulėti, bendrauti su bendraamžiais progimnazijos erdvėse priklauso ir nuo kiekvienos šeimos. Prašome pasikalbėkite su savo vaiku ir akcentuoti saugumo reikalavimų svarbumą ir būtinumą šiuo ypatingu metu: SAUGOKIME SAVE, MOKYTOJUS IR DRAUGUS.

Nuoširdžiai visų bendruomenės narių prašau būti atsakingais ir laikytis progimnazijos ugdymo proceso organizavimo būtinųjų sąlygų: asmens higienos (rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo), saugaus atstumo reikalavimų, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikytis nustatytų judėjimo progimnazijos erdvėse, pakoreguoto pamokų, pietų ir poilsio pertraukų tvarkaraščio, pamokų tvarkarščio laiku neiti iš progimnazijos teritorijos (į parduotuvę ar kitur), vengti tiesioginių socialinių kontaktų pamokose ir per pertraukas.

Primenu, kad į progimnaziją draudžiama atvykti asmenims, kuriems privaloma savizoliacija, pasireiškia karščiavimas ar viršutinių kvėpavimo takų, kitų užkrečiamųjų ligų požymiai. Ribojamas ir pašalinių asmenų patekimas į ugdymo įstaigą, išskyrus atvejus, kai jie teikia paslaugas, būtinas ugdymo proceso organizavimui.

Mokinių tėvai (globėjai, rūpintojai) į progimnazijos patalpas priimami tik iš anksto suderinę duotais kontaktais ir tik esant neatidėliotiniems atvejams:

1.     Klasės vadovu jo nurodytu kontaktiniu telefonu ar kitomis ryšio priemonėmis (TAMO, el. paštu).

2.     Direktoriaus pavaduotoja ugdymui: tel. 8 616 14553.

3.     Direktore: tel. 8 448 717 36 ar 8 617 88203.

4.     Raštvede: tel. 8 448 71735.

Atvykus į progimnaziją, pildoma registracijos forma. Šie duomenys būtų naudojami tik tuo metu, jei būtų fiksuotas viruso COVID-19 atvejis progimnazijoje – esant būtinybei identifikuoti kontaktus.

Kilus klausimams ar esant neaiškumams bei turint svarbios informacijos, būtinai skambinkite aukščiau nurodytais telefono numeriais. Visa informacija apie ugdymą ir kitais klausimais, susijusiais su progimnazijos veiklomis, nuolat teikiama individualiais TAMO pranešimais, progimnazijos tinklalapyje https://www.adolfojucio.plunge.lm.lt ir progimnazijos facebook paskyroje.

Tikimės visų bendruomenės narių sąmoningumo, geranoriškumo, susikalbėjimo ir  atsakingo elgesio šioje ypatingoje situacijoje. Būkime sąmoningi ir pilietiški savo bendruomenės nariai.

Direktorė