Informacija tėveliams

small covid

2020 m. spalio 20 d. Plungės rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro vadovo sprendimu Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijoje 5-8 klasėse nuo 2020 m. spalio 21 d. iki kol Plungės rajono savivaldybės teritorija vėl bus mažos rizikos savivaldybe dėl koronavirusinės infekcijos įvedamas nuotolinis mokymas.

Nurodytu laikotarpiu progimnazijoje mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu pagal patvirtintą pamokų tvarkaraštį ir pamokų laiką (visos pamokos vyksta sinchroniniu būdu – mokiniams privalu dalyvauti pamokose).

Direktorė

______________________________________________________________________

Vadovaujantis Plungės rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro vadovo M. Česnausko sprendimo punktu: „1.3. neformaliojo vaikų, suaugusiųjų švietimo bei kultūros centrų meno kolektyvų veiklas organizuoti nuotoliniu būdu iki spalio 23 d. (imtinai).

Kreipimasis į tėvelius dėl patekimo į ugdymo įstaigą nuo spalio 12 d. skaitykite čia

Kreipimasis į tėvelius dėl maitinimo organizavimo skaitykite čia