Gimtosios kalbos puoselėjimo diena

Gegužės  14 dieną  mūsų  progimnazijoje vyko ugdomoji veikla netradicinėje aplinkoje. Šią dieną paskyrėme gimtajai kalbai. Iš pat ryto vyko renginiai, vienaip ar kitaip susiję su lietuvių kalba. Vyko integruotos pamokos, per mokyklos radiją buvo diktuojamas diktantas. Vėliau 5-6 klasių mokiniai vyko į Plungės Viešąją, Vaikų bei Miesto bibliotekas, kur dalyvavo įvairiuose įdomiuose renginiuose, apžiūrėjo parodą, išbandė išmaniuosius įrenginius, skaitė, diskutavo, klausėsi paskaitų. 8-okams vyko integruota lietuvių ir anglų kalbų  pamoka „Pažinkime savo gimtąjį kraštą“ kartu su Plungės rajono Šateikių pagrindinės mokyklos mokiniais. Pamokos tikslas: saugoti ir puoselėti patriotizmą, savo krašto kultūros tradicijas, pažinti savo gimtąjį kraštą.

Mokiniai atliko įvairias įdomias užduotis: turėjo surasti objektą pagal užuominą, parašyti objekto pavadinimą lietuvių ir anglų kalbomis bei numerį, nusifotografuoti visai grupei prie objekto, parašyti pilną sakinį lietuvių kalba pagal užuominą, parinkti vieną teisingą sakinį iš pateiktų angliškų sakinių. Mokiniai patobulino dalykines ir bendrąsias kompetencijas, pasikartojo saugaus eismo taisykles, mokėsi dirbti komandoje.  Renginį organizavo lietuvių kalbos mokytojos, o integruotą pamoką - anglų k. mokytojos.