Dailės terapijos užsiėmimai

Gegužės 8 ir 16 dienomis mūsų progimnazijoje vyko dailės terapijos užsiėmimas - žydinčios gamtos piešimas, tema „Pavasario žiedai“. Iš savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos finansuojamos programos projekto „Asmenybės ūgtis per socialinius, dvasinius ir emocinius patyrimus“. Vaikai iš kelių ugdymo įstaigų  „Išpiešė-išjautė“ žydinčią pievą ant lapo netradicinėmis priemonėmis: pipete, šiaudeliu, vienkartine šakute bei ausies krapštukais, girdėdami smuiko bei kanklių garsus. Šioje veikloje dalyvavo 2 ir 3 klasių mokiniai bei projekto partneriai: Plungės l/d „Vyturėlis“, „Kiškučių“ grupė, Vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinės mokyklos 2A klasės mokiniai  bei „Babrungo“ progimnazijos 2 klasės mokiniai. Dailės terapiją organizavo ir įgyvendino mokytojos: I. Gasauskienė, B. Ročienė, J. Putriuvienė, O. Erminaitė, L. Navickienė, I. Vaitiekutė. Užsiėmimo tikslas – net mažiausiose smulkmenose įžvelgti laimės pozityvą, teigiamas emocijas.