Draugystės projektas

jucio progimnazijaPrasidėjus karantinui mokyklų gyvenimas tarsi apsiribojo tik privačiomis erdvėmis. Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijos mokytojų Rinetos Raudienės, Jolantos Putriuvienės, Rasos Vilimienės-Jurkės, Danutės Užkurienės iniciatyva gegužės-birželio mėnesiais buvo pradėtas „Draugystės projektas“ su Pažinimo licėjumi, esančiu Radviliškio rajone, Arimaičiuose. Netikėta pažintis prasidėjo internetinėje svetainėje idomipamoka.lt.  Akademiko Adolfo Jucio progimnazijos ir Pažinimo licėjaus penktų klasių mokiniai darė savo krašto lankomiausių bei istorinių vietų aprašymus lietuvių kalba, vertė juos į anglų kalbą, fotografavo, ieškojo nuotraukų interneto platybėse, kūrė koliažus ir pristatė nuotolinio mokymo platformoje.

Birželio 10 d. įvyko baigiamasis projekto pristatymas – integruota istorijos, anglų k., lietuvių k. ir informacinių technologijų pamoka. Mokiniai įdėmiai klausėsi savo bendraamžių pristatymų, uždavinėjo klausimus, emocionaliai dalinosi aplankytų vietovių įspūdžiais. O „Draugystės projekto“ metu sukurtos internetinės knygos vertos daugybės patiktukų!

„Draugystės projektas“ – puikaus bendradarbiavimo pradžia, kurį kartu su partneriais nusprendėme auginti tol, kol projekto dalyviai baigs progimnaziją. Draugystė padeda pažinti gimtąjį kraštą, atrasti tai, kas neatrasta, plėtoti galimybes, inicijuoti naujas idėjas ir veiklas. Draugystė veža!

Projekto koordinatorė Rineta Raudienė

pazinimo licejus  projektas 1  projektas 2  projektas 3