Pasiekimai ir rezultatai

Gyvenimas nestovi vietoje, kaip ir mūsų progimnazistų bei mokytojų noras tobulėti, kurti ir dalyvauti. Tradiciškai su visa mokyklos bendruomene džiaugiamės aktyviais, iniciatyviais mokiniais, mokytojais ir mokyklos darbuotojais. Šių metų balandžio 9 – tą dieną pakvietėme visą mokyklos bendruomenę pasveikinti ir pasidžiaugti pelnytais pasiekimais bei rezultatais. Progimnazijos direktorė I. Litvinienė ir pavaduotoja ugdymui I. Gasauskienė pirmiausia padėkojo už mokyklos bendruomenės aktyvumą ir įsitraukimą į progimnazijos klestėjimą bei garsinimą ne tik Plungės rajone, bet ir respublikoje. Gausus būrys mokinių, kurie savo jėgas išbandė Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2019“, buvo pasveikinti aplodismentais ir padėkomis.

Taip pat pasidžiaugėme ir mūsų mokyklos jaunąja gamtininke A. Zubyte, kuri 5-8 kl. biologijos olimpiadoje tarp penktų klasių mokinių buvo pirma ir vėliau savo jėgas  išbandė regioniniame konkurse.

Aktyviausi mūsų aštuntokai: B. Mockus – II a vieta rajoninė matematikos olimpiada, N. Raudys – regioninis meninio skaitymo konkursas II – a vieta ir mokinių mokslinėje konferencijoje „Tolerantiška mokykla-saugi visuomenė“, mokiniai skaitė pranešimą aktualia tema „Elektroninės patyčios tarp bendraamžių virtualioje aplinkoje - mūsų mokyklos atvejai“.

Mokiniams padėjo ruoštis mokytojos: K. Vaidotienė, S. Bagdonienė, B. Ročienė, R. Raudienė, I. Gasauskienė.

Pminėjome ir mokyklai įteiktą ženklelį ,,Programos eTwinning mokykla 2019 – 2020“. Programos „eTwinning“ mokykla“ ženklelis – kuris  ne tik asmeninis įvertinimas atskiriems mokytojams už jų sėkmingą veiklą, bet ir pripažinimas visai mokyklos komandai už aktyvų dalyvavimą programoje „eTwinning“.

Nebuvo nepastebėtos ir mokytojų bei mokyklos darbuotojų iniciatyvos. R. Raudienė, I. Gasauskienė, V. Eidukas, E. Vitkauskienė buvo paminėti ir jiems padėkota už poilsio zonų įgyvendinimo projektą.

Žinoma, prieš pasitinkant  garbingą progimnazijos šimtmetį, laukia dar daugybė darbų ir veiklų mokyklos klestėjimo link. Tikimės ir kviečiame visą mokyklos  bendruomenę dar atkakliau įsitraukti siekiant gerų rezultatų ir naujų projektų įgyvendinimo. Taigi, kaip senovės kinijos išmintis sako: „Net ir tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio“, o mūsų pirmas žingsnis jau žengtas!..