Didžiuojamės ir sveikiname.

Artėjant pačioms gražiausioms metų šventėms, gruodžio 18 d., į mokyklos aktų salę susirinko progimnazijos mokiniai ir jų mokytojai, kur vyko sveikinimų pertraukėlė „Didžiuojamės ir sveikiname“. Jos metu progimnazijos direktorė I. Litvinienė ir pavaduotoja ugdymui I. Gasauskienė padėkojo už mokyklos bendruomenės aktyvumą bei progimnazijos vardo garsinimą ne tik Plungės rajone, bet ir respublikoje. Direktorės padėkomis apdovanota 5-6 klasių merginų komanda, kuri iškovojo II-ąją vietą mergaičių, gimusių 2007 m. ir jaunesnių, Plungės  rajono kvadrato varžybose. Apdovanota ir pasveikinta taip pat  ir 5-6 klasių vaikinų, gimusių 2007 m. ir jaunesnių, komanda, Plungės  rajono kvadrato varžybose iškovojusi III –ąją vietą, mokytojas Rytas Šiurys.

Buvo pasveikintas aplodismentais ir konkurso organizatorių  padėkomis gausus būrys mokinių, kurie savo jėgas išbandė Tarptautiniame Informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras 2019“.   O „Žemaitiškų skaitymų“ konkurse turime laimėtas net dvi prizines vietas: tai  4 klasės mokinė Saulė Vilimaitė, kuri rajone laimėjo II-ąją vietą, jos mokytoja Rima Bartkienė, ir mokytojos Rinetos Raudienės  5-ų klasių mokinių skaitovų komanda - Gabrielė Švaikauskaitė, Iveta Gembutaitė,  Vilius Jasas ir Jogirdas Jonušas -  rajone laimėjusi II-ąją vietą. Išvykę į antrą „Žemaitiškų skaitymų“  konkurso etapą  Skuode jie laimėjo garbingą II-ąją vietą.

Džiaugiamės aktyviais, iniciatyviais mokiniais ir mokytojais.