Dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla „Judėjimo džiaugsmas“

Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijoje birželio 10 - 14 dienomis vyko dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla „Judėjimo džiaugsmas“ (1-4 kl. mokiniams), kuri finansuota iš 2019 m. Plungės rajono savivaldybės Vaikų ir Jaunimo socializacijos (vasaros poilsio) programos lėšų.

Pirmąją stovyklos dieną vaikus aplankė Plungės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovė Rugilė Regilskytė ir Policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Lina Jocienė. Rugilė Regilskytė kalbėjo apie sveiką gyvenseną, vedė užsiėmimus, kurie ugdo socialinius įgūdžius. Lina Jocienė su vaikais kalbėjo apie pareigas bei atsakomybę, saugų elgesį vasaros metu.

Antroji diena buvo pilna įspūdžių ir veiksmo. Vaikai keliavo į Platelius: pliuškenosi vandenyje, mėgavosi saulute, aplankė Žemaitijos nacionalinio parko lankytojų ekspoziciją „Žemaitijos žemės slėpiniai“. Keliavo į Platelių dvaro parką, kur apžiūrėjo storiausią Lietuvos uosį, kuris Raganos vardu vadinamas, žaidė edukacinius žaidimus ir atliko įvairias užduotis.

Kitą dieną mokyklos stadione vyko linksmosios estafetės ir kiti judrieji žaidimai.

Stovyklos metu vaikai lankėsi ir Klaipėdoje: dalyvavo ekskursijoje „Klaipėdos ABC“, kurioje sužinojo daug įdomių dalykų apie Klaipėdą, atliko įvairias užduotis ir laimėjo gausybę prizų. Žinoma, vaikai aplankė ir jūrą, mėgavosi saulės spinduliais, šiltu smėliu ir tikrino, ar jūros vanduo labai šaltas.

Paskutinę stovyklos dieną vaikai sportavo, žaidė regbį, vyko sportinės estafetės. Atsisveikindami vieni kitiems palinkėjo saugių atostogų ir gavo atminimo dovanėlių.

Socialinė pedagogė Ernesta Mikutaitė-Skiotienė