Už tarptautinį eTwinning projektą „Būk sveikas ir būk laimingas“ - Nacionalinis kokybės ženklelis

Kasmet šalies nacionalinė paramos tarnyba (NPT) vertina pateiktas mokyklų paraiškas Nacionaliniam kokybės ženkleliui gauti. Kokybės ženklelio kriterijai yra: pedagoginis novatoriškumas, integracija į ugdymo turinį, bendravimas ir mainai tarp projekto partnerių, projekto partnerių bendradarbiavimas, technologijų taikymas, rezultatai, poveikis, jų pritaikymas ugdyme.

Džiugu, jog mūsų mokyklos vykdytas „eTwinning“ programos projektas ,,Būk sveikas ir būk laimingas“ („Be Healthy & Be Happy“)  atitiko visus šiuos vertinimo kriterijus ir yra apdovanotas  Nacionaliniu kokybės ženkleliu, o projekte dalyvavę 8a klasės mokiniai - ,,eTwinning“ mokinio kokybės ženkleliu.

Kokybės ženklelis – tai konkretus pripažinimas mokytojams ir mokykloms, kad jų „eTwinning“ veikla pasiekė aukštą lygį. Mokiniams tai – paskatinimas už jų pastangas, o visai mokyklai – viešas jų pasiryžimo siekti kokybės bei atvirumo europinėje bendradarbiavimo veikloje pripažinimas.

Projekto „Būk sveikas ir būk laimingas“ („Be Healthy & Be Happy“) tikslas - motyvuoti mokinius gyventi sveikai ir jaustis laimingais! Bendradarbiaudami su projekto partneriais iš Italijos, Ispanijos, Latvijos, Lenkijos, Turkijos, Armėnijos ir Ukrainos mokyklų vykdėme veiklas susijusias su svarbiausiais sveikatos faktoriais, tokiais kaip: sveika mityba, fizinis aktyvumas ir gera emocinė savijauta. Apsikeitėme receptais ir gaminome įvairių šalių sveikus patiekalus. Iš vaisių ir daržovių kūrėme projekte dalyvaujančių šalių vėliavas. Vieni kitus mokėme žaisti tradicinius judriuosius žaidimus, kūrėme interaktyvias užduotis, smagiai bendravome vaizdo konferencijų metu. Šiuo keliu vyko tarpkultūrinis bendradarbiavimas ir kitų kultūrų pažinimas.

Nuoširdžiai dėkoju savo mokiniams Benui Mockui, Gabrieliui Gerybai, Akvilei Skersonaitei, Donatai Šverytei, Romenai Grabauskaitei, Matui Rupeikai, Laurynui Vasiliauskui, Kamilei Vaškytei, Nojui Raudžiui už  aktyvumą, norą dalyvauti projekte, kūrybiškumą, atsakingą požiūrį į darbą ir puikiai atliktas visas užduotis. Mes esame nuostabi komanda!

Projekto koordinatorė  mokytoja Elena Kulbokienė