Pelnytas ženklelis ,,Programos eTwinning mokykla“ 2019 - 2020

2019 metais Lietuvoje šiuo ženkleliu apdovanotos 13 ugdymo įstaigų. Po dviejų etapų paraiškų teikimo proceso šį laimėjimą pelnė ir mūsų Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija.

„Programos „eTwinning“ mokykla“ ženklelis – tai ne tik asmeninis įvertinimas atskiriems mokytojams už jų sėkmingą veiklą, bet ir pripažinimas visai mokyklos komandai už aktyvų dalyvavimą programoje „eTwinning“. Tokiais pat ženkleliais iš viso įvertintos 1004 mokyklos iš visos Europos. Apdovanotos mokyklos – tai pirmosios pripažintos lyderės šiose srityse: skaitmeninės veiklos, el. saugumo veiklos, inovatyvių ir kūrybingų pedagoginių metodų, personalo tęstinio profesinio tobulėjimo skatinimo, personalo ir mokinių mokymosi bendradarbiaujant veiklų skatinimo. Ženklelį pelniusios mokyklos bus pristatomos Europos lygiu, prisijungs prie Europos programos „eTwinning“ mokyklų lyderių tinklo ir kartu prisidės prie programos ateities kūrimo. Ženklelį pelniusių mokyklų personalas ir vadovai bus pakviesti įsitraukti į specialias profesinio tobulinimo programas.

Plačiau apie apdovanotas mokyklas galite paskaityti:

Elena Kulbokienė,  „eTwinning“  mentorė Telšių apskrityje