Tarptautinio projekto „eTwinning“ seminaras „Skaitmeninės kompetencijos ir IT didaktika mokytojams“

20191211 1 2Gruodžio 11-13 dienomis Austrijos sostinėje Vienoje, viešbutyje Courtyard by Marriott hotel, vyko tarptautinio projekto „eTwinning“ seminaras „Skaitmeninės kompetencijos ir IT didaktika mokytojams“ („Digital Competences and IT didactics“), kuriame dalyvavo įvairių dalykų mokytojai iš 35 pasaulio šalių. Seminaro metu įgyta patirtis leis kokybiškiau parengti, planuoti ir vykdyti tarptautinius projektus. Sutikti partneriai ir užmegztos naujos bendradarbiavimo pažintys praplės galimybes naujiems projektams, bandymams ir iššūkiams. Gyvas bendravimas, idėjų svarstymas ir bendrų veiklų ieškojimas suteikė galimybių dalintis su kitų šalių mokytojais profesine patirtimi, kuri buvo labai įdomi, dažnai negirdėta, o kartais stebinančiai panaši į  mūsų. Tarpkultūrinio seminaro metu mokymuose dalyvavę mokytojai įgijo daug žinių apie naujausių technologijų panaudojimą ugdymo procese, bendravo tarpusavyje, dalinosi patirtimi, susipažino su aplankytos šalies tradicijomis, papročiais ir kultūra.

Seminaro metu mokytojai buvo užsiregistravę į atskiras veiklas. Turėjau galimybę dalyvauti tokiuose užsiėmimuose kaip „Digital games for 21st century skills”, kuriame buvo kalbama apie dabartinę žaidimų mokymosi pažangą bei buvo pristatyti geriausi pavyzdžiai, susiję su skaitmeninėmis programomis, kurios daugiausia dėmesio skiria skaičiavimo mąstymui ir XXI amžiaus įgūdžių lavinimui (Lehrberute, Gallery defender, www.gbl.com, www.esrb.org, www.reignsgames.com, www.wazagames.com).

„Speed-dating with AI“ – kuriame turėjome galimybę savo bloko pagrindu sukurti kodą, integruoti keletą paprastų dirbtinio intelekto įrankių ir suprasti, kaip dirbtinis intelektas veikia (www.mblock.cc).

„Education Innovation Studio, University College of Teacher Education Vienna“ - Švietimo inovacijų studija – tai vienas iš naujovių taškų, skirtų tyrimų, švietimo, tęstinio švietimo ir mokyklų plėtrai, taip pat yra mokymosi ir mokymo inovacijų centras. Švietimo inovacijų studija orientuojasi į kodavimą, robotiką.

„How the SELFIE tool can help your school with digital technology use?“ - sužinojau, kaip gali padėti nemokama internetinė savirefleksijos priemonė SELFIE ir kaip pritaikyti įrankį savo mokyklai bei panaudoti rezultatus planuojant ir tobulinant veiklas (ec.europa.eu/education/schools-go-digital).        

Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijos anglų kalbos vyr. mokytoja Jolanta Putriuvienė

20191211 1 1  20191211 1 3  20191211 1 4  20191211 1 5  20191211 1 6  20191211 1 7

plungiskis
etwinning 200
mainu paramos fondas

smpm 200

sveikamokykla 200

draugiskas internetas

tinklas 200
vaikulinija 200
vaiku linija

LionsQuest 200

Back to Top