Akcija „Net mažytė smulkmena priverčia nusišypsoti“

Gruodžio 15 dieną mūsų progimnazija įsijungė į NVO „Krantas“ organizuojamą akciją „Net mažytė smulkmena priverčia nusišypsoti“ (eglutės puošimas miesto Senamiesčio aikštėje).

Prieš tai vyko smagūs pasiruošimo darbai. Progimnazijos aktyvi mokinių taryba su labai didele iniciatyva dažė, dekoravo eglutės žaisliukus, technologijų mokytojas Vilmantas Eidukas padarė originalią eglutės viršūnę, o bibliotekininkė Vilma Skierienė gamino nuostabius kaspinėlius. Puošti eglutę padėjo mokytojos S. Bagdonienė, B. Ročienė, J. Putriuvienė ir N. Kazbarienė, 8 klasės mokinys Nojus Raudys ir penktos klasės mokinys Ernestas Norvaišas.

Šventės dieną dalyvius džiugino aplinkinių gera nuotaika, šilta arbata su meduoliais. Dėkojame dalyviams ir džiaugiamės gražia akcija.

Ilona Gasauskienė