Konkursas „Būk pasveikinta, Žemaitija“

Lapkričio 28 d. Adolfo Jucio progimnazijoje vyko rajoninis 5-8 klasių konkursas Žemaitijos metams paminėti „Būk pasveikinta, Žemaitija“. Jame varžėsi 8 Plungės ir Rietavo savivaldybės mokyklų komandos: Plungės „Senamiesčio“, „Ryto“, „Babrungo“, akademiko A. Jucio, Žemaičių Kalvarijos, Platelių, Šateikių ir Rietavo mokyklų. Komandos turėjo parengti prisistatymą, namų darbą apie pasirinktą Žemaitijos kultūros objektą, taip pat atsakyti į video klausimėlį bei dalyvauti protų mūšyje. Mokiniai stengėsi bendrauti žemaičių tarme. Po įtempto darbo, komisijai susumavus rezultatus, paaiškėjo nugalėtojai. Džiaugiamės savo, Akademiko Adolfo Jucio progimnazijos, komanda, kurią ruošė istorijos mokytoja D. Užkurienė. „Juciukų“ komanda tapo rajoninio konkurso nugalėtoja.