Smagios savaitgalio pramogos

Kasmetinėje šventėje vasario 7-9 dienomis visų laukė agurkais kvepianti stinta, tradicinės magaryčios žvejams ir svečiams, žvejiškos melodijos Palangoje! Sekmadienį šventėje apsilankė ir mūsų progimnazijos didelis 6b klasės mokinių būrys su klasės vadove Ilona Gasauskiene. Plungiškių tikslas buvo ne tik „Stinta2020“ šventė, bet ir pramogos Palangos miesto baseine, kur moksleiviai puikiai praleido laiką, išmėgino savo jėgas sportiniame baseine, pasimėgavo SPA procedūromis ir kitomis vandens pramogomis. Moksleivių atsiliepimai iš sekmadieninės išvykos į Lietuvos pajūrį: „Man labiausiai patiko išvyka pirmą kartą su naująja klase,  pasivaikščiojimas grupelėmis po Basanavičiaus g., auklėtojos pasitikėjimas mumis“ (Fausta); „Aš galvojau, kad baseinas bus mažesnis, bet nustebino, kad buvo toks didelis“ (Kajus); „Aš buvau pirmą kartą Palangos baseine ir man labai patiko vaikščioti ant tilto“ (Vaidas); „Viskas patiko, visą laiką kelionėje buvo linksma“ (Gvidas). Tokių minčių ir įspūdžių bei įvairių potyrių pilni pavakary šeštokai grįžo namo.

20200209 3 20200209 2 20200209 4 20200209 1