Nuotolinis mokymasis: iššūkis ir rezultatai

Urtė Vienas iš ugdymo tikslų, keliamų mūsų mokykloje, yra kūrybingumo ugdymas. Kūrybingumas visais laikais padėdavo žmonėms išgyventi nepriteklius ir gamtinius kataklizmus, o šiuo sunkiu laikotarpiu kūrybos džiaugsmas padeda vaikams lengviau išgyventi draugų, laisvės judėti ir kitas netektis. Kūryba teikia žmonėms daug džiaugsmo ir daro gyvenimą laimingą – gerokai laimingesnį nei tų, kurie negali ar neleidžia sau būti kūrybingiems. Mūsų mokiniai iš antrinių žaliavų namie gamino erdvines geometrines figūras- žaislus ir padarė nuostabių darbelių, kuriais pasidžiaugti kviečiame ir jus. Matematikos mokytoja S. Bagdonienė

 20200511 Augustė Domas Fausta Evita Orestas Mindaugas Julius Ernestas Njpg

plungiskis
etwinning 200
mainu paramos fondas

smpm 200

sveikamokykla 200

draugiskas internetas

tinklas 200
vaikulinija 200
vaiku linija

LionsQuest 200

Back to Top