Projekto „Sveiki ir laimingi“ veiklų įgyvendinimas

Įgyvendinant sveikatą stiprinančios mokyklos 2020 m. projekto „Sveiki ir laimingi“ veiklas, ankstyvą šiltą penktadienio popietę gausus būrys pirmų ir penktos klasės mokinių išvykome į nuotaikingą ir įdomią ekskursiją į Žemaitijos nacionalinį parką ir į Platelius. Džiugus šurmulys mus lydėjo nuo pat išvykos pradžios. Plateliuose pasitiko Informacijos centro gidė, su kuria patraukėme į pažinimo žygį po Šeirės taką, nors daugelis jau buvo vaikščioję šiuo taku, bet tiek gausybės informacijos ir nepastebėtų - nematytų vietų dar buvome neatradę. Sužinojome Platelių ežero istoriją, paukščius, augalus, grybus (pakelėje juos rinkome, atpažinome) stebėjome šikšnosparnių gyvenamąsias vietas, išsiaiškinom apie pavojingus ir žmogui draugiškus gyvūnus, vabzdžius, šliužus. Išvyka puikiai pavyko, linksmi ir pilni emocijų parvykome namo.

platelia 2 platelia 6

platelia 3 platelia 4 platelia 5 platelia 7