Susitikimas prie boulingo takelių

2013 m. rugsėjis

Beveik dešimtmetį tęsiasi gražus bendradarbiavimas tarp Akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos mokinių ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Plungės rajono policijos komisariato pareigūnų. Pradžia buvo prevencinių programų organizavimas ir vykdymas, vėliau pradėjome bendradarbiauti organizuodami sveikos gyvensenos programas.

Prie boulingo takelių išsirikiavo šešios komandos sudarytos burtų keliu.  Kiekvienoje komandoje buvo trys mokiniai, du policijos pareigūnai ir vienas mokytojas.  Nuo pirmos minutės prasidėjo labai įtempta kova, kur komandų nariai labai šiltai ir nuoširdžiai palaikė vieni kitus. Didesnę patirtį turintys  policijos pareigūnai kantriai ir profesionaliai padėjo  jauniesiems  savo komandos nariams aiškindami šio žaidimo subtilybes. Iš pradžių dalyviai vis žvilgčiodami vieni į kitų  rezultatus džiaugėsi savo pranašumu ir   straikų skaičiumi, vėliau įtampa augo ir kiekviena komanda stengėsi numušti kuo didesnį kėglių skaičių.

Daugiau kaip po dviejų valandų paaiškėjo turnyro nugalėtojai. Jais tapo pačiu linksmiausiu pavadinimu pasivadinusi komanda „Diskoteka“, surinkusi 1859 tšk. Antroje vietoje liko „Vikruolių“ komanda, surinkusi 1841 tšk., tretieji - „Puponautai“, surinkę 1764 tšk.  Ketvirtą-šeštą vietas pasidalino „Mokicijos“, „Straikerių“ ir „Damų“ komandos atitinkamai surinkę 1660, 1577, 1417 taškų.

Rezultatyviausiais žaidėjais pripažinti:  mokinių grupėje -  Dovydas Simanauskas, mokytojų  - Vilmantas Eidukas, policijos – Eugenijus Palubinskas.

Šis „Porto“ pramogų centre surengtas draugiškas boulingo turnyras dar kartą įrodė, kad pasirinkus įdomią, aktyvią  ir populiarią laisvalaikio praleidimo formą puikiai kartu leisti laiką gali skirtingų profesijų, interesų ir amžiaus žmonių grupės. Čia visus vienija ne tik sportinis azartas, bet ir galimybė susipažinti, pabendrauti.

Roma Bužienė,
Akademiko A. Jucio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui