Kvadrato varžybos

Lapkričio 18 ir 19 d. vyko Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, gimusių 2003 m. ir jaunesnių, kvadrato varžybos. Varžybos buvo vykdomos atskirai berniukams ir mergaitėms. Kaip sekėsi komandomis skaitykite daugiau...

Lapkričio 18 d. kvadrato varžybos vyko mergaitėms, kurios atvyko iš „Ryto“, Akademiko A. Jucio pagrindinių ir Senamiesčio mokyklų. Mergaičių kvadrato varžybose geriausiai pasirodė mergaitės iš Senamiesčio mokyklos. Antrą vietą užėmė „Ryto“ pagrindinės mokyklos komanda, trečia vieta atiteko Akademiko A. Jucio pagrindinės mokyklos komandai.

Akademiko A. Jucio pagrindinės mokyklos mergaičių komanda: Neringa Matevičiūtė, Romena Grabauskaitė, Diana Stasiulytė, Gintarė Skrimskytė, Audronė Andriusevičiūtė, Samanta Eigminaitė, Rolanda Mingėlaitė, Darija Rūtytė, Emilija Urbonaitė, Odeta Vilkaitė, Živilė Jakomaitė ir Akvilė Skersonaitė.

Lapkričio 19 d. kvadrato varžybose susitiko berniukų komandos iš „Ryto“, Akademiko A. Jucio pagrindinių ir Senamiesčio mokyklų. Pirmą vietą po atkaklios kovos iškovojo Akademiko A. Jucio pagrindinės mokyklos moksleiviai. Antrą vietą laimėjo Senamiesčio mokyklos berniukai, trečią – „Ryto“ pagrindinės mokyklos komanda.

Akademiko A. Jucio pagrindinės mokyklos berniukų komanda: Adomas Salys, Modestas Surblys, Gediminas Steponkus, Tadas Kryževičius, Paulius Ripkauskas, Eitvaldas Uriupinas, Domantas Kirklys, Mantas Rubužis, Martynas Šoris, Tadas Balčys, Modestas Puidokas, Lukas Šemeta, Šakinis Edvinas.