Išvyka į Telšius

Pirmą gruodžio trečiadienį  grupė mūsų mokyklos 6-10 klasių moksleivių vyko į Telšius pagal ugdymo karjerai programą susipažinti su kai kuriomis profesijomis. Pirmiausia aplankėme Telšių miškų urėdiją, paklausėme pasakojimo apie miškininkų profesijas, jų darbus miškuose. Po to nuvykome į UAB „Irkvesta“ susipažinti su siuvėjo profesija, aplankėme cechus su specialia įranga, pamatėme visą gaminio kelią nuo sukirpimo iki supakavimo išvežimui. Vėliau apžiūrėjome VŠĮ Žemaitijos turizmo informacijos centrą, susipažinome su gido profesija.

Galiausiai puiki gidė Aistė pavedžiojo mus po Telšių senamiestį, papasakojo įdomių miesto istorijų, parodė nuostabius mažosios architektūros paminklus, Telšių katedrą, jos požemius. Dar pasivaikščiojome įspūdingai sutvarkyta Masčio ežero pakrante ir su gera nuotaika grįžome namo.