Pilietinis-socialinis projektas „Čia mūsų namai“

Vasario 8-10 d. progimnazijoje buvo vykdomas pilietinis-socialinis projektas „Čia mūsų namai“. Vasario 8 dieną pradinių klasių mokiniai dalyvavo skaitymo ir dailaus rašto veiklose „Gimtųjų žodžių apkabintas“, kur savo gebėjimus rodė dailyraščio konkurse. 5-8 klasių mokiniams vyko veiklos dirbtuvėlėse „Tautiniai simboliai progimnazijoje“. Mokiniai pynė tautinę juostą, kuri dabar eksponuojama mokyklos prieigose. Taip pat tautiniais ornamentais papuošė mokyklos langus ir kitas progimnazijos erdves.

Vasario 9 dieną vyko integruotos pilietiškumo pamokos „Kuriu Lietuvai“, kurių metu mokiniai kūrė eilėraščius ir pasakojimus apie Lietuvą, domėjosi Lietuvos ir savo gimtojo miesto, Plungės, istorija, piešė Lietuvos tautinius simbolius ir nuostabius mūsų šalies vaizdus. Vasario 10 dieną, paskutinį pilietinio-socialinio projekto „Čia mūsų namai“ renginį, mokiniai pradėjo sugiedodami Lietuvos himną. 5-8 klasių mokiniai dalyvavo dviejose veiklose: aktų salėje vyko viktorina „Ką žinau apie Lietuvą“, skirta paminėti artėjančią Vasario 16-osios dieną, o sporto salėje vyko draugiškos estafečių varžybos, skirtos pilietiškumui ugdyti. Šis pilietinis-socialinis projektas sutelkė mokinius ir mokytojus bendram darbui, dar labiau sustiprino kūrybiškumo ir komunikavimo kompetencijas.