Plungės krašto pažinimo diena

Sausio  9 d. mūsų mokykloje vyko projektinė diena „Plungės krašto pažinimo diena“. Pradinių klasių mokiniai žiūrėjo ir aptarė filmus „Maršrutas 69. Plungė“, „Gimtojo miesto šventė 2018“, atliko bendrą kolektyvinį darbą – piešinį ant tapeto „Mano kraštas – Žemaitija“. Aktyviausiai vaikai dalyvavo viktorinoje „Gimtoji Plungė“. Mokiniai, pasiskirstę grupėmis, atsakinėjo į klausimus, atliko praktines užduotis, aiškinosi  žemaitiškų žodžių reikšmes. Vertino pačių mokinių sudaryta komisija. Buvo išrinkta ir komanda-nugalėtoja, kuri  geriausiai atliko visas užduotis. Mokiniai sužinojo nemažai naujų įdomių dalykų, pagilino savo turimas žinias apie savo miestą ir Plungės kraštą (str. aut. pradinių klasių mokytojos).