1,2 proc. parama

Gerbiami tėveliai (globėjai, rūpintojai), bendruomenės nariai

Dėkojame visiems, kurie parėmė progimnaziją, pervesdami 2 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. 2019 m. progimnazija surinko 1 208,16 eurų. Tai labai didelė parama progimnazijai.

Lėšų panaudojimas buvo derinamas su progimnazijos taryba - 2019 m. surinktomis lėšomis buvo prisidėta įrengiant lauko krepšinio aikštelė progimnazijos stadione.

Jūsų parama yra labai svarbi ir šiais metais, nes turime dar daug ką atnaujinti. Surinktas lėšas, derindami su Progimnazijos taryba, planuojame panaudoti įrengiant apsaugos priemonę – elektroninį praeinamumą į mokyklą, arba asmenines rūbines (spinteles) bei pagal galimybę atlikti kitus būtinus darbus, leidžiančius atnaujinti ir gražinti progimnazijos ugdymo(si) aplinką.

Prašome ir šiais metais paskirti savo jau sumokėtą pajamų mokesčio dalį Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijai ir investuoti į savo vaikų ateitį.

Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijos rekvizitai:

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Adresas: A. Vaišvilos g. 32, Plungė

Mokyklos kodas: 191130079
Banko sąskaita paramai gauti: LT464010043000067546

Prašymus teikti elektroniniu būdu — per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau — EDS).

Ši finansinė parama – didelė parama, pagerinsianti vaikų formaliojo ir neformaliojo ugdymo kokybę, leisianti atnaujinti ir modernizuoti ugdymo(si) aplinkas, stiprinti progimnazijos materialinę bazę. Dėkojame visiems, jau parėmusiems ir planuojantiems paremti progimnaziją.

Jeigu iškilo klausimų, skambinkite mums į raštinę tel. (8 448) 71735 arba parašykite elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Administracija