1,2 proc. parama

ParamaGerbiami Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijos bendruomenės nariai

Dėkojame visiems, kurie parėmė progimnaziją ir jos skyrius, pervesdami 1,2 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. 2021 m. progimnazijai skyrėte 1077,56 eurus. Tai labai didelė parama progimnazijai. Nuoširdžiai dėkojame.

Surinktos lėšos, derinant  su Progimnazijos taryba, bus panaudoti būtiniems remonto darbams, gerinantiems gerbuvį, leidžiatiems  atnaujinti ir gražinti progimnazijos ugdymo(si) aplinkas, atlikti (paslaugoms įsigyti).

Prašome ir šiais metais paskirti savo jau sumokėtą pajamų mokesčio dalį Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijai, jos skyrias ir investuoti į savo vaikų ateitį.

Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijos rekvizitai:

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Adresas: A. Vaišvilos g. 32, Plungė

Mokyklos kodas: 191130079
Banko sąskaita paramai gauti: LT464010043000067546

Prašymus teikti elektroniniu būdu — per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau — EDS).

Ši finansinė parama – didelė parama, pagerinsianti vaikų formaliojo ir neformaliojo ugdymo kokybę, leisianti atnaujinti ugdymo(si) aplinką, stiprinti progimnazijos materialinę bazę. Dėkojame visiems, jau parėmusiems ir planuojantiems paremti progimnaziją.

Jeigu iškilo klausimų, skambinkite mums į raštinę tel. (8 448) 71735 arba parašykite elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..