Didžiuojamės ir sveikiname.

Artėjant pačioms gražiausioms metų šventėms, gruodžio 18 d., į mokyklos aktų salę susirinko progimnazijos mokiniai ir jų mokytojai, kur vyko sveikinimų pertraukėlė „Didžiuojamės ir sveikiname“. Jos metu progimnazijos direktorė I. Litvinienė ir pavaduotoja ugdymui I. Gasauskienė padėkojo už mokyklos bendruomenės aktyvumą bei progimnazijos vardo garsinimą ne tik Plungės rajone, bet ir respublikoje. Direktorės padėkomis apdovanota 5-6 klasių merginų komanda, kuri iškovojo II-ąją vietą mergaičių, gimusių 2007 m. ir jaunesnių, Plungės  rajono kvadrato varžybose. Apdovanota ir pasveikinta taip pat  ir 5-6 klasių vaikinų, gimusių 2007 m. ir jaunesnių, komanda, Plungės  rajono kvadrato varžybose iškovojusi III –ąją vietą, mokytojas Rytas Šiurys.

Skaityti daugiau...

Didžiuojamės ir džiaugiamės

Baigiantis mokslo metams mūsų progimnazijoje vyko renginys „Džiaugiamės ir didžiuojamės“. Padėkomis ir dovanėlėmis apdovanojome bendruomenės narius, kurių pasiekimais džiaugiamės. Tai mokslo pirmūnai ir jų tėvai, konkursų, olimpiadų, sporto varžybų, edukacinių konkursų nugalėtojai ir juos rengę mokytojai, mokiniai, nepraleidę pamokų, aktyviausi tėveliai... Labai smagu, kad jų tiek daug. Jiems skambėjo ir puikūs mūsų mokinių muzikiniai numeriai. Džiugu, kad didžioji salėje buvusiųjų dalis išėjo nešini padėkomis ir gėlių žiedais.

Mokslo pirmūnai

2018-2019 m. m. 

 

Pasiekimai ir rezultatai

 Gyvenimas nestovi vietoje, kaip ir mūsų progimnazistų bei mokytojų noras tobulėti, kurti ir dalyvauti. Tradiciškai su visa mokyklos bendruomene džiaugiamės aktyviais, iniciatyviais mokiniais, mokytojais ir mokyklos darbuotojais. Šių metų balandžio 9 – tą dieną pakvietėme visą mokyklos bendruomenę pasveikinti ir pasidžiaugti pelnytais pasiekimais bei rezultatais. Progimnazijos direktorė I. Litvinienė ir pavaduotoja ugdymui I. Gasauskienė pirmiausia padėkojo už mokyklos bendruomenės aktyvumą ir įsitraukimą į progimnazijos klestėjimą bei garsinimą ne tik Plungės rajone, bet ir respublikoje. Gausus būrys mokinių, kurie savo jėgas išbandė Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2019“, buvo pasveikinti aplodismentais ir padėkomis.

Skaityti daugiau...

Konferencija „Mažieji tyrėjai 2019“

2019 m. kovo 29 d. 1-4 klasių mokinių konferencijoje „Mažieji tyrėjai 2019“ - 1 kl. mokinys Kajus Rojus laimėjo II vietą. Mokytoja Daiva Griguolienė

2019 m. kovo 27 d. pradinių klasių mokinių matematikos olimpiadoje Kajus Rojus už dalyvavimą apdovanotas Padėkos raštu.

 

 

Back to Top