Ačiū Tau, mokytojau!

Pirmokai prisidėjo prie penktadienio iniciatyvos padėkoti mokytojai. Mūsų vaikai kas delniuku, kas piešiniu ar užsivilkę uniformą padėkojo mokytojai Lolitai Navickienei už jos rūpestį, nuoširdų darbą, kad mokymo procesas sėkmingai persikėlė į kiekvieno vaiko namus.
 
Ačiū tau mokytoja

SMS SENIUI BESMEGENIUI „KUR DINGO ŽIEMA?“

Vasario 10 dieną mūsų progimnazijoje 1-4 klasių mokiniams buvo suorganizuota ilgoji pertrauka kitaip: jos metu vyko žaidimai, reikalaujantys vaikų judrumo, koordinacijos ir taiklumo. Mokyklos visuomenės sveikatos specialistė, padedant pradinių klasių mokytojoms, organizavo  įvairias estafetes: „Laikrodukas“, „Surink 100 taškų“ ir „Sniego gniūžčių karas“, kuris sulaukė didžiausio vaikučių užsidegimo. Šitaip patriukšmaudami bandėme prisišaukti snieguotą žiemą, kuri suteiktų galimybę vaikams nulipdyti tikrą senį besmegenį ir pasidžiaugti visais žiemos malonumais.

Pralaimėjusių nebuvo, nes renginio pabaigoj visi mokiniai buvo apdovanoti prizais. 

 20200211 1  20200211 3  20200211 4  20200211 2

Kalėdiniai stebuklai rūmuose

Gruodžio 13, 19 dienomis pirmos ir ketvirtos klasių mokiniai lankėsi  M. Oginskio rūmuose, kur vyko šventinis edukacinis renginys „Kalėdiniai stebuklai rūmuose“. Kartu su rūmų fėja mokiniai skaitė kalėdinę pasaką, atliko būrimus, minė mįsles, žaidė smagius žaidimus. Senelio dirbtuvėse puošė kalėdinį meduolį. Veikė ir kalėdinis paštas, kuriame vaikai paliko savo laiškus su palinkėjimais, svajonėmis. Grįžo namo džiaugsmingai nusiteikę, su saldžiomis dovanėlėmis.

Skaityti daugiau...

Dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla „Judėjimo džiaugsmas“

Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijoje birželio 10 - 14 dienomis vyko dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla „Judėjimo džiaugsmas“ (1-4 kl. mokiniams), kuri finansuota iš 2019 m. Plungės rajono savivaldybės Vaikų ir Jaunimo socializacijos (vasaros poilsio) programos lėšų.

Pirmąją stovyklos dieną vaikus aplankė Plungės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovė Rugilė Regilskytė ir Policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Lina Jocienė. Rugilė Regilskytė kalbėjo apie sveiką gyvenseną, vedė užsiėmimus, kurie ugdo socialinius įgūdžius. Lina Jocienė su vaikais kalbėjo apie pareigas bei atsakomybę, saugų elgesį vasaros metu.

Skaityti daugiau...

Saugaus eismo konkursas

 Gegužės 8 d. mūsų  mokyklos pradinukų komanda dalyvavo rajoniniame saugaus eismo konkurse „Šviesoforas“. Komandą sudarė: Kajus Rojus (1-a klasė), Viktorija Mingėlaitė (2-a klasė), Simas Žilius (3-ia klasė), Aistė Kačinskytė (4-a klasė). Pavyko iškovoti trečią vietą. Mokiniai turėjo atlikti įvairias teorines ir praktines užduotis: atsakyti į video klausimus,  išdėstyti  maketus, sudėti dėlionių ženklus,  pereiti sankryžą , parodyti, kaip teisingai prisitvirtinti atšvaitus ir t.t. Mokiniai pagilino savo saugaus eismo žinias, taip pat džiaugėsi  gautomis dovanėlėmis.

 

Futbolo turnyras

 Gegužės 3, 6-7 dienomis  technologijų ir verslo  mokyklos stadione vyko pradinukų futbolo lygos turnyras, kuriame  dalyvavo ir mūsų mokyklos pradinių klasių mokinių komanda. Varžėsi dar trijų mokyklų komandos. Nugalėjo – draugystė. Mokiniai išbandė savo jėgas dideliame stadione,  įgijo daugiau patirties, futbolo žaidimo  įgūdžių. Grįžo kupini įspūdžių ir džiaugdamiesi dovanėlėmis.

(Inf. Pradinių klasių mokytojų)

 

Skaityti daugiau...

Kelionė menų labirintais

Gegužės 2 dieną mūsų mokyklos pradinukai dalyvavo tarpmokykliniame edukaciniame projekte „Kelionė menų  labirintais“. Lankėmės Plungės M. Oginskio meno mokykloje, kur mokiniai buvo supažindinti su įvairiomis meno rūšimis: dainavimu, šokiu, tapyba, skulptūra ir t.t. Mokiniai žiūrėjo ir aptarė filmą, bendravo su mokytojais, galėjo patys dalyvauti įvairiose veiklose, stebėti mokytojų ir savo draugų užsiėmimus. Įdomu buvo savo emocijas išreikšti garsais, judesiais, spalvomis.

Skaityti daugiau...

Back to Top