Bibliotekos darbuotojai

Vilma Skierienė, bibliotekininkė

Bibliotekos darbo laikas: pirmadienis - penktadienis  8-16 val.

Jūs visada galite parašyti bibliotekos darbuotojoms jums rūpimais klausimais.

Nuorodos į kitas bibliotekas:
Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka

Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka

Bibliotekos ir katalogai

Nuorodos į elektroninius šaltinius

Paroda „Sveikas maistas – sveikas vaikas“

Gruodžio 4  dieną mokyklos bibliotekoje parengta  knygų paroda tema: „Sveikas maistas – sveikas vaikas“.  Paroda parengta siekiant vaikus supažindinti su sveikos mitybos principais. Šia paroda norima atkreipti mokinių dėmesį , kad  sveika gyvensena prasideda nuo fizinės veiklos ir sveikos mitybos. Kelias sveikos mitybos link turi daug etapų, kuriuos kur kas lengviau įveikti turint naudingos informacijos bei išklausius įvairiausių patirčių.

Paroda „Sportas- sveikata“

Spalio 6 dieną mokyklos bibliotekoje parengta  knygų paroda tema: „Sportas- sveikata“.  Parodos pristatymo metu vyko  pamoka-diskusija  su mokiniais apie sportą ir sveikatą .Mokiniai ir bibliotekininkė  diskutavo  apie tai, kad sveikata – brangiausias turtas, kurį turime saugoti. Sportas yra vienas iš sveikatos stiprinimo būdų, todėl kasdien būtina sportuoti. Gera vaikų sveikata ir savijauta yra būtina sąlyga geram mokinių mokymuisi.

Skaityti daugiau...

Bibliotekos lankytojams

Kviečiame visus mokinius į biblioteką. Tuos, kurie jau yra bibliotekos skaitytojai ir tuos, kurie nori jais būti. Pas mus yra didelis pasirinkimas šiuo metu labiausiai skaitomos, populiarios literatūros visų amžiaus grupių mokiniams. Taip pat biblioteka turi beveik visas knygas, kurias reikia perskaityti pagal rekomenduojamos literatūros sąrašus.

Rugsėjo mėnesį biblioteka gavo šias  naujas knygas:

C. Hoover „Slemas“

I. Abedi „Izola“

B. Ferrero „Pasakojimai ir palyginimai“

K. Saja „Kinivarpų raštai „

L. Snicket „Bloga pradžia“

V. V. Lansbergis „Varlė bunkeryje“

J.K. Rowling Bardo Bidlio poringės“

J. Schubiger „Mama, tėtė, aš ir ji“

D. Mušinskas „Dovilė ir džentelmenas“.

Naujai gautos knygos

Lietuva senuosiuose istorijos šaltinuose

Lietuvos tūkstantmetis

L. Donskis. „ Individualybės ir bendrystės galios“