Popietė

Besibaigiant gruodžiui, artėjant Šventoms Kalėdoms, mūsų mokykloje tradiciškai vyksta adventinė popietė, kurią rengia lietuvių kalbos, tikybos ir muzikos mokytojos. Degant adventinio vainiko žvakutėms, skambant kalėdinėms dainoms, susėdame prie bendro stalo, pasidaliname prasmingais žodžiais, tiesiog pabūname, nurimę lėkimo ir skubėjimo maratone. O šiemet turėjome ir svečią - brolį pranciškoną Gediminą, kuris pasidalino savo tikėjimu ir prasmingomis įžvalgomis. Belieka laukti Dievo gimimo ne tik Betliejaus tvartelyje, bet ir kiekvieno mūsų širdyje.

  

Gera dalintis

 8b klasės mokiniai su klasės auklėtoja I. Gasauskiene ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Bužiene aplankė Plungės vaikų globos agentūrą „Cyrulis“, kuriems šv. Kalėdų proga perdavė mokyklos mokinių ir mokytojų suaukotas saldžias dovanėles.

 

 

 

„Kalėdinis šeimų sporto turnyras’2017“

 Į  Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos sporto salę gražią žiemos popietę 1-5 klasių mokiniai, jų tėveliai, kiti šeimos nariai, mokytojai rinkosi į tradicinį “Kalėdinį šeimų sporto turnyrą’2017” . Vyko draugiškos estafečių, virvės traukimo rungtys. Turnyro metu dalyviai demonstravo savo  ištvermę bei vikrumą. Pasibaigus varžyboms, sportininkams įteiktos padėkos bei kalėdinės dovanėlės. Šis turnyras – apibendrinamasis, užbaigiantis sveikos gyvensenos programą 2017 m.  „Sportuokime linksmai! Gyvenkime sveikai!“, kuri finansuota Plungės r. savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.  Socialinė pedagogė V. Jomantienė


Paminėta Pasaulinė AIDS diena

Gruodžio 1-ąją, Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinė mokykla, minėdama Pasaulinę AIDS dieną, prisijungė prie Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) organizuojamos viktorinos - protmūšio „AIDS: geriau žinoti!“. Viktorinoje dalyvavo 8a, 8b ir 10 klasės mišrios komandos, kurias sudarė mokiniai, klasės auklėtojas, tėveliai. Vertinimo komisija pagrindinį dėmesį skyrė į komandų dalyvių pasiruošimą, žinias, gebėjimus. Komisija vertino komandų narių aprangą - ar visi turi prisisegę „Raudonus kaspinus“- AIDS simbolius, komandos pavadinimą, šūkį, atliktas užduotis ir sirgalių aktyvumą. Kol  komisijos nariai atsakingai skaičiavo rezultatus, salėje buvo rodomas trumpas prevencinis video filmukas „Sieki euforijos -  rinkis teisingai“.

Skaityti daugiau...

Respublikinė metodinė-praktinė konferencija

Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinėje mokykloje vyko Respublikinė metodinė – praktinė konferencija „Ugdymo turinio integravimo galimybės ugdymo kokybės gerinimui“. Joje pranešimus pristatė mokytojai iš Raseinių, Plungės, Šilalės, Telšių, Akmenės rajonų bei Vilniaus ir Klaipėdos miestų. Konferencijoje didelis dėmesys buvo skirtas tarpdalykiniai integracijai, lyderystei, ugdymo turinio praturtinimui projektinėmis veiklomis, bendradarbiavimo galimybių tobulinimui. Taip pat kalbėta apie asmenybės ūgtį ir mokymosi motyvaciją tarpdalykinės integracijos kontekste. Konferenciją praturtino ir moksleivių iš Akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos ir Vilniaus A. Vienuolio progimnazijų pasirodymai, kurie pristatė integruoto ugdymo turinio praktinę dalį.

Skaityti daugiau...

Tolerancijos diena

Lapkričio 16 d. mokykloje buvo minima Tarptautinės tolerancijos ir prevencijos diena prieš rūkymą. Vyko atviros integruotos pamokos, kurių metu buvo kalbama apie toleranciją, rūkymo žalą.  Temos atskleidimui ir kūrybiniams darbams buvo naudojamas tolerancijos simbolis - rankos.  

      Mokyklos aktų salėje vyko renginys, skirtas Tarptautinės tolerancijos dienai paminėti. 5-10 kl. mokiniai pristatė šūkius. 1-4 klasių mokiniai į salę atsinešė pripūstus balionus su užrašu „TOLERANCIJA“. Renginio pabaigoje skambėjo bendra draugystės daina.

Skaityti daugiau...

Judrioji pertrauka „Kitaip“

8b klasės mokiniai kartu su auklėtoja I. Gasauskiene sukvietė mokyklos bendruomenę į judriąją pertrauką, skirtą praturtinti jutiminę patirtį, lavinti smulkiąją motoriką, bendravimo įgūdžius, emocinį intelektą ir vaizduotę.

 

Skaityti daugiau...

Back to Top