,,Projektų mugė 2019“

Respublikinėje švietimo įstaigų projektų parodoje – mini mokymai ,,Projektų mugė 2019“

Akademiko Adolfo Jucio progimnazijos mokyklos technologijų mokytoja metodininkė Elena Kulbokienė vasario 19 d. buvo pakviesta dalyvauti respublikinėje švietimo įstaigų projektų parodoje-mini mokymuose „Projektų mugė 2019“ Dalinkis! Ateik pasižvalgyt! Pasisemk idėjų!. Renginį organizavo Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros skyrius. Mugės metu pristatytas vienas sėkmingiausių šios mokyklos mokinių ir mokytojos vykdytas tarptautinis programos „eTwinning“ projektas „Intercurtural Mosaic“ („Tarptautinė Mozaika“). Mugei paruoštas stendas, skrajutės, interaktyvi demonstracinė medžiaga. Džiugu, jog mūsų mokyklos pristatomas projektas sulaukė didelio susidomėjimo bei gausaus būrio lankytojų.