Fizinis aktyvumas - ir sveikata, ir malonumas

Baigiamasis projekto renginys - pėsčiųjų žygis pajūriu „Giruliai - Klaipėda“ jauniesiems žygeiviams buvo tikras išbandymas. Pūtė stiprus, ledinis vėjas, didžiulės bangos nekartą aptaškė keliautojus. Eiti buvo pavėjuj, todėl mokiniai net nejuto nuėję 8 kilometrus. Prie jūros mankštinosi, įveikė netikėtai kelią pastojusį upelį. Čia teko ištiesti pagalbos ranką draugui ir senoliui pakeleiviui, kuris be mūsų pagalbos kažin ar būtų įveikęs šią kliūtį? Kojos linko iš nuovargio klampojant per smėlį, veidai nugairinti vėjo. Bet save įveikti vis dėlto buvo smagu. Mūsų mokyklos mokiniai ne pirmą kartą įrodė, kad nėra pasyvūs sveikai gyvensenai - jie labai trokšta judesio!

Moksleiviai nori judėti ir tikisi veiksmo: smagaus, šiuolaikiško, netikėto, įvairaus.                                             Jaunųjų turistų klubo „Šimtakojis“ vadovė Ilona Vaitiekutė