Saugaus eismo konkursas Telšiuose

Gegužės 6 dieną Telšių „Džiugo“ gimnazijoje vyko regioninis pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ konkurso  etapas. Jame dalyvavo 16 komandų iš visos Lietuvos. Tarp jų buvome ir mes,  Akademiko A. Jucio pagrindinės mokyklos pradinukai: Juozas Jucys, Salvija Rupeikaitė, Ridmantas Valutis, Romena Grabauskaitė. Konkurse reikėjo atlikti įvairias saugaus eismo užduotis: pereiti per kelią, atlikti užduotis maketuose, viktorinoje,  praktiškai panaudoti atšvaitus ir kt.. Mūsų mokinukai labai stengėsi, gavo nemažai puikių įvertinimų. Vaikai ne tik atliko užduotis, bet ir susitiko su Visuomenės sveikatos biuro atstovais. Užsiėmimo metu mokėsi suteikti pirmąją pagalbą, žiūrėjo filmukus apie saugų elgesį gatvėje. Grįžome džiugiai nusiteikę. Visi mokinukai gavo asmenines dovanėles ir padėkos raštus.

Plungės akademiko A. Jucio pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos