Saugus ir draugiškas eismas

Lapkričio 23 d. mokykloje vyko pradinių klasių mokinių projektinė diena „Saugus ir draugiškas eismas“. Mokiniai žiūrėjo ir aptarė filmą „Vaikų saugus elgesys gatvėje“, kartojo eismo ženklus, mokėsi teisingai užsisegti ir nešioti atšvaitus, nagrinėjo situacijas maketuose, atliko įvairias praktines užduotis. Vėliau vyko viktorina klasėse „Ar moku būti saugus?“. Daugiausia susidomėjimo sulaukė vaikų taip mėgstamas figūrinis važiavimas dviračiais. Šias užduotis labai gerai atliko ir patys mažiausieji – pirmokai.

Mokiniai, aktyviai dalyvavę filmo aptarime, teisingai atlikę įvairias praktines, važiavimo dviračiais užduotis buvo apdovanoti specialiais prizais, atšvaitais. Vaikai dar kartą įsitikino, kodėl toks svarbus saugus ir draugiškas eismas.

Pradinių klasių mokytojos