Projektas Rafaelis

„Prevencinių netradicinio ugdymo modelių, panaudojant dailės ir muzikos terapiją, įgyvendinimo projektas “ 2012-2013 m.m.

Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinėje mokykloje nemokamai bus vykdomi asmenybės ugdymo kursai mokiniams panaudojant dailės ir muzikos terapijos elementus ir metodus. pagrindiniai (intensyvūs) užsiėmimai vyks neformalaus ugdymo metu. Menų terapijos ugdymo metodai bus integruoti įprastinėse pamokose (muzikos, literatūros ir kt.) bei šalia jų papildomai organizuojami neintensyvūs užsiėmimai.

Ši veikla tiesiogiai ugdys moksleivių kompetencijas mažinant patyčių ir diskriminavimo pasireiškimo galimybes mokykloje.

Mielai kviečiame tėvelius leisti 1-10 kl. besimokančius mokinius dalyvauti viename iš šių dviejų užsiėmimų:

„Asmenybės ugdymas panaudojant dailės terapiją“ arba „Asmenybės ugdymas panaudojant muzikos terapiją“.

Atsakingas asmuo: socialinė pedagogė Vilma Jomantienė tel. (8 448) 71737.

Daugiau informacijos apie programą www.rafaelis.lt