eTwinning projektams - „Europos kokybės ženklelis“

Džiugi žinia pasiekė mūsų mokyklą – du EK „Mokymosi visą gyvenimą“ programos eTwinning projektai "Language Art Gallery" (liet. „Kalbos meno galerija“), koordinatorė Asta Stonkuvienė ir „I Like Pets“ (liet. „Mano mylimiausi gyvūnėliai“),  koordinatorė Aldutė Kazlauskienė apdovanoti Europos Kokybės ženkleliu.

Pirmajame projekte lietuviai kartu su mokiniais iš Turkijos, Graikijos, Lenkijos ir  Rumunijos pagrindinį dėmesį skyrė kalbų mokymuisi per piešimą, o antrasis projektas įtraukė mokinius į intensyvią veiklą pristatant savo gyvūnėlius, naudojant įvairesnes IKT programas, tokias kaip „Voki“, „Cartoon Animation“, „Xtranormal“, „Photo story“, „Monkey Jam“, „Animotto“, „Smilebox“ ir kt. Bendradarbiavimas vyko su Anglijos, Danijos, Švedijos, Vokietijos, Turkijos mokiniais. Abiejų projektų metu 6a klasės mokiniai siekė pažinti kitas kultūras, švietimo sistemas, jaunimo gyvenimą svetur.

Sėkmingas ir glaudus partnerių šalių bendradarbiavimas, aktyvi ir įvairiapusė projektinė veikla lėmė, kad projektai buvo apdovanoti Europos kokybė ženkleliu.

Aldutė Kazlauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,

eTwinning programos konsultantė