Dalyvavimas tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje

Kovo 25 d. dvylika Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos mokytojų, dalyvavo Všį „Asmenybės ugdymo“ instituto „Rafaelis“ rengiamoje tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Socialinė atsakomybė: galimybės ir iššūkiai“, kuri vyko LR Seime, Vilniuje.

Prieš konferenciją, delegacijoms iš Klaipėdos, Šiaulių, Plungės buvo organizuojama ekskursija po LR Seimą.

Konferencijos dalyvius pasveikino LR Seimo Vaiko gerovės parlamentinės grupės pirmininkė Rimantė Šalaševičiūtė, LR Seimo Ekonomiko komiteto narys Kęstutis Daukšys, LR socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė ir kt. atstovai.

Vyko diskusijos, kaip geriausia ugdyti socialiai atsakingą žmogų. Kalbėta aktualiomis temomis: apie silpną visuomenės socialinę atsakomybę (didelė korupcija, socialinė nelygybė, emigracija), vaiko gerovės rodiklius Europoje (UNICEF tyrimai), menką jaunimo pilietinį aktyvumą, žmogiškojo kapitalo trūkumą, ribojantį verslo plėtrą ir pan.

Konferencijos metu Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinei mokyklai įteiktas padėkos raštas už socialinės atsakomybės plėtojimą įgyvendinant socialiai atsakingos asmenybės (SAA) ugdymo programą „Aš esu kūrėjas“ bei Všį Asmenybės ugdymo instituto „Rafaelis“ direktorės Marijos Mendelės-Leliugienės autorinė knyga „Socialiai atsakingos asmenybės ugdymo modelis“.

Vilma Jomantienė, Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinės

mokyklos socialinė pedagogė