Dar vieno eTwinning projekto sėkmė

2013 m. rugsėjis

Dar vienam mūsų mokyklos eTwinning projektui „Let‘s discover Europe“ (liet. „Atraskime Europą“) suteiktas Nacionalinis Kokybės ženklelis. Šį projektą vykdė 8a klasės mokiniai, o jį koordinavo mokytoja Elena Kulbokienė. Projekte dalyvavo partneriai iš 28 Europos šalių. Jo eigoje, naudojant klausimų-atsakymų žaidimo formą, vaikai keitėsi surinkta informacija apie savo ir kitas Europos šalis, po to sukūrė bendrą produktą - internetinę knygelę apie Europą.

Projekto veikloje mokiniai išmoko dirbti su naujomis IKT programomis, kurias taikydami sukūrė daug įdomių pristatymų. Jie daug bendravo su savo projekto partneriais, tad susirado naujų draugų visoje Europoje, be to, patobulino savo anglų kalbos vartosenos įgūdžius.

Šio projekto veikla paskatino  mokinius įsitraukti į naujus eTwinning projektus.

Elena Kulbokienė,  eTwinning programos dalyvė,
technologijų mokytoja metodininkė