Įspūdžiai iš stovyklos ,, eTwinning lėkštėje‘‘

2015-11-02

Konkurso ,,Geriausia Lietuvos eTwinning mokykla - 2015“ nugalėtojams spalio 29 - 30 dienomis Vilniuje  Švietimo mainų paramos fondas organizavo mokinių stovyklą ,,eTwinning lėkštėje“. Joje dalyvavo mūsų mokyklos dešimtokės: Elena Kundrotaitė, Orinta Baužytė, Gintarė Jonušaitė, Gabrielė Mingėlaitė, Ieva Gadeikytė ir Lina Alšauskaitė. Dvi dienas stovykloje vyko įdomi ir smagi veikla: ,,ČiopČiop“ studijoje kartu su profesionaliais virtuvės šefais gaminome ir degustavome patiekalus, žaidėme proto mūšį. Vakare pėsčiomis keliavome į kino teatrą ,,Pasaka“, kur žiūrėjome ir aptarėme dokumentinį filmą ,,Pakeliui į mokyklą“. Kitos dienos rytą vyko užsiėmimai su iPad:  kūrėme linksmus filmukus ,,eTwinning receptas“.

Dar lankėmės Lietuvos Energetikos muziejuje, kur klausėmės paskaitos "Iliuzijos - mokslas, mistika ar apgaulė?", išbandėme fizikinius eksponatus ,, Žaidimų kambariuose“. Stovyklos metu buvome apgyvendinti puikiame ,,Holiday Inn Vilnius“ viešbutyje. Labai džiaugiamės dalyvavusios šioje stovykloje. Iš jos mes visos sugrįžome su neišdildomais įspūdžiais:

Gintarė: ,,Stovykla buvo nuostabi! eTwinning stovykloje dalyvauju jau 3 metus iš eilės, ir veiklos čia visada skirtingos ir įdomios. Organizatoriams nepritrūksta nuostabių idėjų! Norėčiau ir toliau vykti į eTwinning mokinių stovyklas.“

Elena: ,,eTwinning stovyklėlėje labai linksmai praleidau laiką ir išmokau naudingų dalykų: "Čiop Čiop“ studijoje profesionali šefė mus pamokė, kaip gaminti rytietišką sriubą. Dalyvavome protmūšyje, kuriame sužinojau negirdėtų, įdomių faktų apie maistą. Taip pat patiko kurti filmukus apie sėkmingą darbo receptą  eTwinning projekte. Tai buvo nauja ir labai smagi patirtis, nes patys vaidinome juose. Vakare kino teatre ,,Pasaka“ žiūrėjome pamokantį dokumentinį filmą. Po filmo turėjome bendrą diskusiją. Stovykla man suteikė naujų žinių, motyvacijos ir toliau dalyvauti įvairiuose projektuose! Super!!!“

Ieva: ,,Stovykloje buvo be galo smagu! Teko gaminti rytietišką sriubą ir ragauti kitų dalyvių gamintų  burnoje tirpstančių burgerių, ledų deserto su karamele. Didelį įspūdį paliko paskaita apie   ,, Iliuzijų meną“, projektas su iPad, taip pat filmas ,,Pakeliui į mokyklą“. Džiaugiuosi turėjusi galimybę sudalyvauti tokiame renginyje ir tikiuosi, kad tokių stovyklų bus daugiau!“

Gabrielė: ,,Stovykla man labai patiko, nes čia susirinko nuostabūs žmonės - labai kūrybingi, sumanūs, linksmi. Užsiėmimai buvo įdomūs, smagūs ir įvairūs. Išmokau kurti video su iPad. Sužinojau keletą receptų, kuriuos ketinu išbandyti ir namie. Stovykla man davė daug gerų emocijų! Didelis ačiū organizatoriams!“

Lina: ,,Visi užsiėmimai buvo labai įdomūs. Galėtų būti mokiniams daugiau tokių stovyklų, kurios taip sudomintų kaip ši eTwinning stovykla! Labiausiai patiko gaminti valgį su grupe naujų draugų iš kitų mokyklų. Taip pat pats viešbutis, kuriame gyvenome, ir maistas jame buvo nuostabūs.“

Orinta: ,,eTwinning stovykloje aš šauniai praleidau laiką ir susiradau naujų draugų. Visos veiklos  buvo uždegančios, ir jos man labai labai patiko!“

Gintarė Jonušaitė, Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos 10a klasės mokinė